Kokteilis
Stilo

Smaržas vīriešiem: Ko tās atklāj par viņa personību?2

Publicitātes foto

Ne tikai sievietēm vien ir svarīgi, kā viņas smaržo. Varbūt ne gluži katram vīrietim skapītī stāvēs trīs vai četras dažādas smaržu pudelītes, tomēr vismaz vienas smaržas, kas kļuvušas par stiprā dzimuma iemīļotajām smaržām, visbiežāk plauktiņā būs sastopamas gan.

Mūsdienās sastopamās smaržas ir ne vien interesantas, bet ļoti daudzšķautņainas – tajās apvienojas desmitiem dažādu nianšu, dažādu smaržu pustoņu, svaiguma un jutekliskuma.

Smaržu izvēle ļoti daudz spēj pastāstīt par mūsu personību – kā par sievietēm, tā vīriešiem. Arī stiprā dzimuma aromāti var būt eleganti, seksīgi un ļoti piesaistoši, tāpēc nebūt nav tā, ka vīrieši smaržas nelieto vai viņiem tas nav tik aktuāli, kā sievietēm.

Vīriešiem, kuriem patīk atraitnīšu, muskatrieksta un vīraka nianses aromātos, kā arī mierīgu nošu smaržas vispār, ir īsteni romantiķi. Viņi, visticamāk, ir pārliecināti, ka pasaulē ir tikai viena īstā mīlestība, un kā prinči baltā zirgā ir gatavi atauļot pie savas princeses. Šāds cilvēks ne vien labprāt piepildīs katru mīļotās sievietes vēlēšanos, bet arī iekrāsos dzīvi pavisam košos toņos. Viņiem patīk būt īstiem varoņiem, kurā apvienotas labākās vīriešu īpašības – taktiskums, godaprāts un dāsnums. Vārdu sakot, kopā ar šādu vīrieti, sieviete var justies patiešām droši – kā aiz sienas.

Piparu, kardamona, krustnagliņu un citu garšvielu smaržu nianses atklāj īstu vīrišķo pirmsākumu un pārliecinātību par sevi. Ja vīrietis lieto šādas smaržas, viņš lieliski zina, ko vēlas no savas dzīves un, paļaujoties uz sevi, viņš dodas pa paša izvēlēto ceļu. Tas ir vīrietis – līderis, viegli sasniedz savu mērķi un lieliski uztur attiecības ar apkārtējiem.

Ja garšvielu tipa smaržu niansēm līdzās jūtami tādi eleganti aromāti kā mandarīns, greipfrūts un bergamote, sieviete var būt pārliecināta, ka šis vīrietis nopietni izturēsies arī pret savu sievieti. Dzīves partneri viņš uztver gan kā mājas pavarda sargātāju, gan prieka un laimes radītāju ikdienā.

Vīrietis, kurš mazliet smaržo pēc citroniem, bazilika un ciedru riekstiem, spēs būt lielisks sabiedrotais jebkurā kompānijā. Jo īpaši, ja sieviete lielās kompānijās jūtas neveikli un bieži vien kautrējas izteikt savu viedokli. Visus bērnības kompleksus, kautrīgumu un neveiklības sajūtu izkliedēs tieši šī tipa vīrietis. Viņš ir drosmīgs vīrietis, kurš zina, ko dzīvē vēlas un nekad nepametīs otru nelaimē, neļaus sāpināt. Nav brīnums, ka viņa klātbūtnē visas sievietes no laimes gluži vai kūst.

Savukārt ambra ir vienīgā dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļa, ko neiegūst vardarbīgi. Tas ir juteklisks, pēc muskusa smaržojošs aromāts, kas lieliski piestāv vīriešiem, kuriem patīk kontrolēt visas savas dzīves jomas. Šādiem vīriešiem netrūkst ne ambīciju, ne lielu plānu – viņu vārds ir likums, uz ko vienmēr var paļauties. Viņu spēcīgā personība nekad neizvairās no atbildības un ir gatava uzņemties vadību arī pār dažādiem projektiem. Tomēr sadzīvē ar šādu vīrieti var nebūt viegli sadzīvot. Vīram vienmēr būs jāatvēl vadošā loma, jāieklausās viņa viedoklī un jāuztic viss, kas tevi satrauc un biedē.

Satikt vīrieti, kurš smaržotu pēc džina, skalbju un kalnrozīšu aromātiem – tas patiešām nav viegls uzdevums. Visticamāk, tikai intelektuāļi dod priekšroku tik netradicionālai kompozīcijai. Šādi vīrieši parasti sagaida slavas dziesmas savam prātam, erudīcijai un zināšanām dēļ. Viņi viegli citē klasiķus, virtuozi risina krustvārdu mīklas un piedalās erudīcijas spēlēs. Tieši tāpat viņi bez grūtībām sagrozīs galvu dāmām, kuras viņiem iepatikušās. Ko viņš var piedāvāt? Pirmām kārtām – jebkuru risinājumu ikvienai problēmai. Vajag tikai viņam pajautāt, un pasaule uzreiz kļūst vienkārša un saprotama.

Mandarīnu, baltā muskusa un bambusa smaržu nianses ar savu svaigo un eleganto nošu salikumu uzreiz izceļas pūlī. Un tāds arī ir šo smaržu lietotāja – veiksmīga skaistuļa, kurš aizgūtnēm tver dzīvi – mērķis. Viņš vienmēr padalīsies ar saviem plāniem un uzklausīs tavas domas par globālajiem procesiem, taču prātā viņam parasti jau ņirb domas, kā sasniegt savus mērķus biznesā, karjerā, profesionālajā dzīvē.

Ja domā, ka tavā dzīvē trūkst krāsu un nekas īpaši interesants nenotiek, tad aizej uz randiņu ar puisi, kura smaržās mazliet, mazliet jūtams ingvers un lavanda. Viņš būs lielisks sarunu biedrs, joki un jautri stāsti no viņa virmos kā no pārpilnības raga. Kopā ar viņu nekad nebūs skumji, jo šāda puiša brīnišķīgā pozitīvā enerģētika lieliski izklaidē un uzlādē. Savukārt vīrieši, kuriem patīk austrumnieciski aromāti, ļoti labi zina, kā atstāt neizdzēšamu iespaidu par sevi jau pirmajā reizē. Viņi prot savaldzināt sievietes, likt viņām justies neatkārtojamām un dievišķām būtnēm. Komunikācija ar šādu vīrieti piepildīs sievietes pasauli ar emocijām, kaisli un kārdinājumu. Viņam ir grūti pretoties, jo no šī vīrieša gluži vai dzirksteļo spēks, temperaments un dzīvošana ar moto “atnācu, ieraudzīju, uzvarēju”.

Apskati plašo smaržu piedāvājumu interneta veikalā 220.lv jau šodien!

LA.lv