Dabas vienkāršo formu atveidojums smagnējā misiņā un trauslā stiklā piesaista portugāļu mēbeļu dizaina “Bessa” jaunākajā piedāvājumā.

Galds “Primitive”
“Reizēm, meklējot jaunas ierosmes un idejas, aizmirstam par dizainu, kas mūsu apkārtnē bijis vienmēr un visos laikos. “Bessa” mākslinieki smēluši iedvesmu dabas motīvos, radot interjera priekšmetu, kas godina laiku pirms rūpniecības dzimšanas, kad primitīvi objekti, ņemti tieši no dabas, kļuva par funkcionāliem cilvēka mājokļa elementiem,” autori skaidro viesistabas galda idejas dzimšanu.

Dēļa formā veidotais galds lieliski saspēlējas gan ar minimālistisku stilu, gan greznāku interjera risinājumu. Stikla detaļas piešķir dizainam vieglumu – pareizā apgaismojumā rodas iespaids, ka smagais misiņa dēlis burtiski levitē gaisā.

Stūra galdiņš “Aurum”

Zelts bijis godā visos laikos un visās civilizācijās. Tāpēc intriģējošs šķiet zelta tīrradnis, kas ieslēgts citā “Bessa” dizaina veikumā – stūra galdiņā “Aurum” (“Zelts”). Tas atgādina par zelta pastāvīgo vilinājumu un klātbūtni arī mūsdienu cilvēka dzīvē, neaizmirstot par veselīgas ironijas pieskārienu, kas tik svarīgs mūsdienīgā dizainā.

Risinājuma centrā ir divi lieli “tīrradņi” – šajā gadījumā tas ir misiņš, bet, kas zina, kāda arābu prinča apartamentus tas varētu rotāt arī zelta variantā?

Eifeļa tornis viesistabā

Vēl viens dizaina piemērs ar misiņa izmantojumu – galdiņa noformējumā izmantoti slavenā Eifeļa torņa motīvi. Vintāžas un industriāla stila lietojums iekštelpās rada matēta mirdzuma efektu, kas atgādina torņa gaismas un rosina uz nostaļģiskām pārdomām.