Portāls skaties.lv informē, ka smagā nelaimes gadījumā cietusi Inga Puhova, ko vairums Latvijā, visticamāk, atceras pēc viņas piedalīšanās šovā “Talantu fabrika”, kur meitene bija pieņēmusi skatuves vārdu Soho. Inga jau vairāk kā 10 gadu dzīvo Amerikā.

Nesen viņa cieta atgadījumā ar sniega motociklu un guva smagu galvas traumu.

Lai segtu viņas ārstēšanās izmaksas, ir nepieciešams cilvēku atbalsts. Palīdzēt Ingai aktīvi aicinājis arī pašmāju mūziķis Lauris Reiniks, kurš savā Twitter kontā raksta: “Tiem, kas nezina Ingu, varbūt atceras Soho no Talantu Fabrikas. Inga cieta smagā negadījumā ar sniega moci un guva nopietnu smadzeņu traumu (ar cerams, pārejošām sekām). Šobrīd slimnīcā ASV. Jāpalīdz, cik nav žēl, jo Inga uztur arī slimo omīti Latvijā.”

Negadījums noticis brīvdienās, kad Inga nokļuvusi briesmīgā sniega motocikla avārijā, gūstot nopietnu galvas traumu. Pēc nedēļu ilga laika, ko viņa pavadījusi slimnīcā, stāvoklis ir uzlabojies, taču aizvien vēl ir ļoti smags.

Soho atbalstam sākta līdzekļu vākšanas kampaņa mājaslapā “Go Fund Me”. Tajā sniegta informācija, ka viņai kopumā esot nepieciešami 300 tūkstoši dolāru, lai apmaksātu izdevumus par slimnīcu un rehabilitāciju, kā arī īri, abu suņu aprūpi un Latvijā dzīvojošās vecmāmiņas uzturēšanu.Uz doto brīdi Ingas atbalstam savākti jau vairāk nekā 140 tūkstoši ASV dolāru. Atbalsta līdzekļu kampaņas mājaslapā “Go Fund Me” tiek rakstīts, ka tie, kas Ingu pazīst, zina, ka viņa ir viens no jaukākajiem, atbildīgākajiem cilvēkiem, kas vienmēr uzņemas rūpes par sev mīļajiem un tuvajiem.

Inga pagājušā gada novembrī: