Kokteilis
Apbrīno

Slavenību stiliste Indra Salceviča iemīlējusies un izbauda rozā briļļu periodu0

Foto: ekrānuzņēmums/Facebook.com

Četrus gadus pēc šķiršanās no dēlu tēva jaunām attiecībām ļāvusies slavenību stiliste un sevi par plus size modeli dēvējošā Indra Salceviča (36). Par viņas jauno sirdsāķīti kļuvis piecus gadus jaunākais barista jeb kafijas pagatavošanas speciālists Kaspars Bērziņš, kurš pēc deviņiem Anglijā nodzīvotiem gadiem, kur apguvis inženierzinātnes, atgriezies dzimtenē.

Žurnālam “Kas Jauns” Indra atklāj: “Tagad izdzīvoju un izbaudu tik skaistu un romantikas piesātinātu rozā briļļu periodu, par kādu pusaudzes gados savu kompleksu dēļ pat sapņot neuzdrīkstējos!” Abi iepazinušies pirms pieciem mēnešiem, strādājot pie kopīga projekta, bet pēc laika viens otru ieraudzījuši iepazīšanās lietotnē Tinder. Tiesa, jau pēc otrās tikšanās reizes abi savus profilus lietotnē izdzēsuši.

Stiliste, kurai patīk, ja vīrietis attiecībās nevelk gumiju, jau otro mēnesi bauda aktīvu randiņu periodu un ir gandarīta, ka ar Kasparu, kuram arī aiz muguras ir šķirta laulība, sakrīt gan humora izjūta, gan skatījums uz dzīvi un domas par vērtībām. “Tagad, varētu teikt, izbaudu to īsto jaunību, kad, kompleksojot par savu izskatu, negāju uz randiņiem un nepiedalījos tā sauktajā sadalē, jo “es taču esmu resna”!.. Kolīdz atbrīvojos no saviem kompleksiem par resnumu un beidzu vispār pārdzīvot par izskata nepilnībām, viss sāka iet uz augšu. Skat, ka vispirms iemīlējos dzīvē, un tad nāca arī cilvēks, kurā iemīlējos!”

Indra jau paguvusi ar Kasparu iepazīstināt arī savus dēlus, bet kopdzīves veidošana pagaidām neesot viņu prioritāte.

Pašapziņa. Reiz man šķita, ka pašapziņas esamība ir atkarīga no sabiedrības uztveres par Tevi. Vēlme par visām varītēm nokļūt barā, izpatikt, atbilst kaut kādiem standartiem gan mentālā, gan ķermeniskā veidolā. Darīt lietas, jo jādara. Noklusēt, jo bailes, ka tiksi izstumts. Patiesībā, ja esi zaļā vārna, tad esi. Pārkrāsoties par pelēko? Priekš kam? Agri vai vēlu krāsa nodils, nomazgāsies, un tāpat visi ieraudzīs, kas esi! No savas mentālās būtības neaizmuksi. Selflove neattiecas tikai uz ķermeniski pozitīvo domāšanu. Pieņemt savu dārzu un izravēt no nezālēm reizēm nav nemaz tik viegli. Vēl sarežģītāk ielaist dārzā dārznieku. Vai dārznieks vairos tavu pašapziņu? Nē! Bet dārznieks palīdzēst Tev atrast sevi, tikt galā ar pāridarījumiem, aizvainojumiem, pieņemt savu mentālo būtību. #iedvesmaspote #pašapziņa #esitupats #beach #bodypositive #selflove #plussize #sand #lazydays #bikini #morethansize #katramsavudārznieku #psoriasis #vasara #baku #nofilter #skinproblems #latvianblogger #blogger #travel #lategram

A post shared by Indra Salcevica (@indrasalcevica) on

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: talantīgā dziedātāja Linda Leen savaldzina klausītājus un skatītājus Rīgas centrā
7 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
Gluži kā burves: TOP 5 zodiaka zīmju pārstāves, kas ir vislieliskākās saimnieces
23 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: cik labs grāmatu pazinējs tu esi – vari nosaukt šo 18 grāmatu pareizos nosaukumus?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Kam ticēt – realitātei vai solījumiem? Ekskluzīva saruna ar “PNB Bankas” vienu no īpašniekiem, miljardieri Rodžeru Tamrazu
Ekskluzīvi 2 stundas
LE
LETA
Dabā
Ciklona ietekmē trešdien dažviet iespējams ļoti stiprs lietus
28 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Ministru viedokļiem daloties, valdība vēl nepieņem lēmumu par LU rektoru
1 stunda
ML
Māra Libeka
Latvijā
“Sibīrijas Krusti” no Skotijas atceļo uz Sunāksti
47 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Atsavinās trīs Sprūdam un viņa ģimenei piederošos zemesgabalus Skanstē
1 stunda