Iedomājoties par to, ar kādiem auto brauc slavenības, mēs visbiežāk iztēlojamies ātras, ekskluzīvas sporta mašīnas vai džipus ar milzu degvielas patēriņu, kuru cena rakstāma ar daudzām nullēm. Tas, cik praktisks ir auto, paliek otrajā plānā. Taču slavenību vidū ir arī tādas zvaigznes, kas izvēlas ergonomiju, praktiskumu un dara to ar stilu, dodot priekšroku… busiņiem! Izrādās, ka daudzas slavenības, tostarp auto sportisti, brīvajā laikā labprāt brauc ar kemperi, tāpēc Volkswagen komerctransports ir apkopojis atpazīstamākos no viņiem.

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Ričards Hamonds no raidījuma “Gāzi grīdā!” (“Top Gear”)

Ričards iznīcinot un apgāžot treilerus un citus auto, brīvajā laikā dodas izbraucienos ar savu Danbury kemperi, kurš turklāt ir metāliski rozā krāsā. Par savu auto Ričards Hamonds saka: “Šis kemperis perfekti un rāmi spēj braukt pat ar ātrumu 113 km/h. Esmu iemīlējis šo auto, lai gan tas nebija lēts risinājums, ar pilnu aprīkojumu tas izmaksāja 61 000 ASV dolāru, taču tas bija to vērts – ar to var vest bērnus uz skolu, vai braukt iepirkties, un tas var kļūt arī par māju uz nedēļu.”

Slavenais pavārs Džeimijs Olivers

Viņš ir tik ļoti iemīlējis Kombi dzīvesveidu, kas ļauj viņam gatavot ēdienu jebkurā vietā, ka ar VW kemperi viņš pat bija devies ēdiena gatavošanas tūrē pa Itāliju.

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Pirmās formulas (F-1) pilots Džeisons Batons

Atpūtas brīžos, kad viņam nav treniņi F-1 trasē, viņš mēdz pārvietoties ar T2 kemperi. Sacīkšu braucējs ir labi pazīstams ar savu mīlestību pret dažādiem Kombi modeļiem, viņam pieder 1956. un 1966. gada auto. Iespējams nākotnē mēs varētu redzēt kādu sacensību braucienu arī ar Kombi. “Man ir dzeltens McLaren, ko noteikti vēlētos daudzi, bet stilīgākā no manām mašīnām ir tieši VW kemperis – tas ir sarkans ar baltu, un, lai gan no ārpuses izskatās pēc standarta, esmu to papildinājis ar lielāku dzinēju,” stāsta Batons.

Mūzikas grupa “One Direction”

Mūziķi no “One Direction”, kas labāk ir pazīstami jaunākajai paaudzei, dod priekšroku T2 Kombi kemperim, ar ko nereti dodas izbraucienos. Taujāti, kāpēc izvēlējušies šo auto, puiši atbild, ka, lai gan tas ir ikononisks un stilīgs kemperis, funkciju ziņā tas neatpaliek no jebkura cita mūsdienu auto.

Publicitātes foto
Publicitātes foto