Dažkārt šķiet, ka pasaule jau ir nogurusi no tūkstošiem un pat miljoniem vienādu sieviešu, kuras mēģina savu ārieni pielīdzināt tikai sev vien zināmiem etaloniem un skaistuma ideāliem. Tomēr ir Holivudas zvaigznes, kuras zina, kā novecot skaisti un bez citu palīdzības.

Džuliana Mūra (57)

Džuliana Mūra ir pārliecināta, ka viņai izdosies novecot skaisti. Aktrise neveic nekādas sejas procedūras un plastikas ķirurgiem met likumu. Jāatklāj, ka ikdienā slavenā aktrise neizmanto kosmētiku.
„Man ir princips – dzīvo pats un ļauj dzīvot citiem. Tādēļ mani neinteresē runas par plastiskajām operācijām, kurš ko ielicis vai gluži otrādi – izņēmis. Protams, man dažkārt rodas doma, kad kāds pārlieku uzstājīgi man mēģina iegalvot, cik tas ir lieliski, viņam vai viņai pateikt: „Crazy stupid!””, kādā no intervijām atklājusi aktrise.

Monika Beluči (53)

Monika Beluči tāpat kā dārgs vīns ar katru gadu kļūst jo labāka. Savos 53 gados viņa joprojām daudziem ir skaituma ideāls un sievišķības etalons. Temperamentīgā itāliete rūpējas ar sevi, bet neriskē gulties zem ķirurga skalpeļa.
„Daudzi baidās ar gadiem zaudēt skaistumu, bet es par to cenšos neraizēties. Es vairāk baidos no nāves, jo man ir divi bērni un es vēlos redzēt, kā viņi aug. Jūs tik un tā nevarēsiet neko izdarīt ar faktu, ka kļūstat vecāki, tādēļ labāk ar to samierināties,” uzskata aktrise.

Merila Strīpa (69)

Merila Strīpa vienmēr ir iestājusies par dabīgu skaitumu. Oskarotā rekordiste uzskata, ka sievietes, kuras regulāri koriģē savu ārieni, izskatās vairāk nekā kosmiski. Šobrīd Merilai ir jau 69 gadi, viņas sejā var saskatīt mīmikas krunciņas, bet tās viņai piedod tikai papildus šarmu.

Reičela Veisa (48)

Arī aģenta 007 – Daniela Kreiga mīļotā apgalvo, ka nekad nav veikusi plastiskās operācijas. „Cik gan izteiksmīga var būt seja, kas piepumpēta, piemēram, ar botoksu? Tā ir dzelzs maska, nevis seja. Cilvēki, kuri izskatās pārāk ideāli, nevar būt ne seksuāli, ne pārāk skaisti,” saka Veisa. Daļēji Reičelai ir paveicies: viņai ir laba ģenētika, kas 48 gadus vecajai aktrisei ļauj izskatīties 20 gadus jaunākai.

Keita Blanšeta (49)

Keitai Blanšetai ne reizi vien ir piedēvēta plastisko operāciju veikšana, bet aktrise to vienmēr ir noliegusi. Viņa turpina skaidrot žurnālistiem, ka neuzskata plastisko ķirurģiju par veidu kā saglabāt jaunību. Aktrise apgalvo, ka daudz būtiskāk ir, cik veca sieviete pati jūtas.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem