Kokteilis
Mīli

Slavenā igauņu ekstrasense Merilina Kerro vairs neslēpj attiecības ar seksīgu ārzemnieku0

Foto – Facebook.com

Izskatās, ka pēc šķiršanās no Krievijas burvja un ekstrasensa Aleksandra Šepsa, igauņu ragana un ekstrasense Merilina Kerro atkal ir iemīlējusies.

Kā liecina Merilinas fotogrāfijas Facebook un Instagram kontos arvien biežāk laika viņa pavada kopā ar norvēģi Marku Hansenu. Jāteic gan, ka liela daļa pievilcīgā un harizmātiskā ekstrasensu pāra pielūdzēju joprojām uzskata, ka Merilina un Marks ir tikai draugi.

Portāls news.rambler.ru atklāj, ka tajā pašā laikā daudzi Marka Hansena draugi un sekotāji viņa Facebook kontā apsveic abus ar jaunu attiecību sākumu un dažs pat pamanās uzrakstīt kādu dzejas rindu. “Merilinai līdzās tu šobrīd stāvi. Ceru, tu esi tā vērts. Un ja tu redzi, ka kopā jums ceļš tālāk ejams, tad esi viņas cienīgs.”

Atgādināsim, ka 14., 16. un 17. “Ekstrasensu cīņas” fināliste vairākus gadus tikās ar vienu no spējīgākajiem Krievijas ekstrasensiem, vairāku “Ekstrasensu cīņu” sezonu uzvarētāju Aleksandru Šepsu, bet pērnā gada vasarā abi tomēr izšķīrās. “Mums katram ir sava dzīve. Es ļoti cienu Sašu. Un, ja mēs kopā joprojām fotografējamies, tas tikai pierāda, ka mēs neesam ienaidnieki,” kādā no savām intervijām skaidro Merilina.

LA.lv