Pēc 14 laulības gadiem, lai gan kopā būts 18 gadus, beidzot oficiāli šķirta kādreizējās modeles Unas Gavares (43) un uzņēmēja Māra Gavara (47) laulība, kas izjuka, kad 2016. gada 3. septembrī Una Gavare bez brīdinājuma ar visiem septiņiem laulībā dzimušajiem bērniem pārcēlās uz Tenerifi pie savas jaunības mīlestības, slavenā tenisista Ernesta Gulbja tēva, miljonāra Ainara Gulbja (58).

Kā vēsta žurnāls “Kas Jauns”, pēc šķiršanās Una atteikusies no bijušā vīra uzvārda un atgriezusies pie sava meitas uzvārda Kārkliņa. Viņas gādībā palikuši visi bērni, no kuriem vecākajam ir 17 gadi, bet jaunākais ir trīs gadus vecs, savukārt Mārim Gavaram nu alimentos būs jāmaksā 800 eiro mēnesī. Tiesa noteikusi arī turpmākās bērnu un tēva saskarsmes tiesības un kuros svētkos un bērnu jubilejās viņi varēs būt kopā ar katru no vecākiem.

Foto no personīgā arhīva
Foto no personīgā arhīva

Pēc šķiršanās Māris Gavars pametis māju Jūrmalā, kuras likumīgā īpašniece ir Una, un iekārtojies dzīvoklī Vecrīgā. “Tas nebija viegli un patīkami – aiziet no mājas, kurā ir dzimuši un auguši visi mani bērni, kur vēl nesenā pagātnē diendienā visi bijām kopā.

Bet neko darīt, tagad vismaz atbrīvojas vieta kaut kam jaunam.” Viņš atzīst, ka smagākais laiks bijis sākumā, kad zaudēti 12 kilogrami. Spēku viņš sevī radis sportojot un nenovērtējams bijis arī draugu atbalsts.

Māris Gavars atklāj, ka ir pāri, kuri māk civilizēti izšķirties un palikt draugi, bet tas neesot stāsts par viņiem.

Šobrīd viņš domājot kādu laiku padzīvot viens un jaunu ģimeni nevēlas, lai gan, kā pats atzīst, klosterī iet netaisās. Par attiecībām ar bērniem uzņēmējs žurnālam “Kas Jauns” atklājis: “Man ir svarīgi, ka bērni zina – tētis ir līdzās arī tad, kad nav blakus. Domāju, ka viņi to jūt. Viņiem ir bijis gana satraucošs periods, un cerams, ka ar laiku situācija un apstākļi nostabilizēsies. Gribētos, lai viņiem nebūtu tā, ka ikkatra jauna diena pienāk ar neziņu, kā, kur un ar ko viņi to pavadīs.”