Kokteilis
Baudi

Skatuves huligāni – grupa “Apvedceļš” – svin pilngadību0

Publicitātes foto

Smiltenes brīvdabas estrādē “Jāņu kalns” 14. jūlijā izskanēs grupas “Apvedceļš” jubilejas festivāls “Apvedceļam – jau 18!”. Šī gada festivāls ir arī daļa no Smiltenes pilsētas svētkiem. Festivālā līdzās pašiem jubilāriem būs arī grupas draugi – “Latvijas sirdsdziesmas” šā gada uzvarētājs Rikardions koncertā uzstāsies kopā ar dziedātāju Lieni Šomasi, skatītājus priecēs arī grupas “Dakota”, “Zeļļi”, “Kantoris 04” un citi viesi. Pasākuma vadība uzticēta aktierim Andrim Bērziņam.

Jau 13 gadus grupa “Apvedceļš” uz savu dzimšanas dienu Smiltenē aicina trešās jūlija nedēļas nogalē. Tā ir tradīcija, ko viņi nevēlas mainīt. “Pirmos piecus gadus svinējām kultūras namā, jo mūsu dzimšanas diena ir 2000. gada oktobrī, kad apvienojāmies, pēc mēneša bija jau ierakstītas pirmās dziesmas. Tā strādājam jau 18 gadus,” smaidot stāsta Armands Leimanis. Astoņpadsmit cilvēka mūžā ir tāds skaists vecums. Kad ieminos, kā tas ir grupai, Armands smejot teic: “Mēs esam kļuvuši nopietnāki un vecāki, jo īpaši, ja skatāmies mūsu klipu dziesmai “Zemenes”, kuru ierakstījām 2002. vai 2003. gadā. Ir jau labi. Ja tā paskatās uz ilgdzīvotājiem “Zeļļiem”, kur Jānis un Raitis jau 40 gadus kopā spēlē, tad mums jau tie 18 tāds nieks vien ir. ”

Uz dzimšanas dienu tiek aicināti draugi, kas vēlas ballēties kopā ar grupu un tās faniem. Armands neslēpj, ka ne vienmēr visus var uzaicināt un ne visi var atbraukt, jo mūsu īsajā vasarā ir daudz pasākumu vienā datumā, tad vienu gadu tiek viens, citu cits. “Šogad esam uzaicinājuši Rikardionu, lai iepriecina smilteniešus šī gada “Sirdsdziesmas” uzvarētājs. Esam uz šo datumu salikuši savu pirmo vinila plati, ja viss būs labi, tad ceram to atrādīt ballītes viesiem. Dāvana mums pašiem un faniem,” stāsta Armands. Kad sākam runāt par radošo, nevaram nepieminēt “Zemenes”. Armands sirsnīgi iesmejas: “Platē būs veselas četras “Zemenes”. Kad sarakstījām “Zemenes”, tad nemaz negribējām dziesmu likt savā diskā. Tā likās tāda naiva, vienkārša, bet mēs gribējām kaut ko gudrāku, sarežģītāku, tagad gan varam teikt, ka tas ir mūsu veiksmes stāsts.” Un, runājot par spēlēšanas stilu, Armands smaidot teic: “Esam skatuves huligāni, kas savā spēlē nepieturas pie kāda konkrēta žanra. Spēlējam to, kas patīk pašiem un klausītājiem.” Grupai turpināsies radošie eksperimenti, un iespējams, ka no skatuves huligāniem, kam jau ir 18, varēsim sagaidīt vēl kādu radošo uzdrīkstēšanos!

Kad un kur?

  • 14. jūlijā plkst. 16.00 Smiltenes brīvdabas estrādē “Jāņu kalns”
  • Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs, www.bilesuparadize.lv
  • Cena: EUR 7

Video:LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: talantīgā dziedātāja Linda Leen savaldzina klausītājus un skatītājus Rīgas centrā
6 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
Gluži kā burves: TOP 5 zodiaka zīmju pārstāves, kas ir vislieliskākās saimnieces
23 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: cik labs grāmatu pazinējs tu esi – vari nosaukt šo 18 grāmatu pareizos nosaukumus?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Kam ticēt – realitātei vai solījumiem? Ekskluzīva saruna ar “PNB Bankas” vienu no īpašniekiem, miljardieri Rodžeru Tamrazu
Ekskluzīvi 2 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Pētījumā atklāj, kur Latvijā dzīvot ir dārgi
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Ministru viedokļiem daloties, valdība vēl nepieņem lēmumu par LU rektoru
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Atsavinās trīs Sprūdam un viņa ģimenei piederošos zemesgabalus Skanstē
1 stunda
ML
Māra Libeka
Latvijā
“Sibīrijas Krusti” no Skotijas atceļo uz Sunāksti
20 minūtes