Kokteilis
Baudi

Skaties video un smejies: skatītāju iemīļotais pašmāju seriāls “Saldais pārītis” atgriežas TV ekrānos0

Publicitātes foto

Jau pavisam drīz pie skatītājiem nonāks tik ļoti iemīļotais un labi pazīstamais pašmāju komēdijseriāls “Saldais pārītis” jaunā sezona – “Saldais pārītis. Ir bērni” – 360TV un lietotnē Shortcut .

Ar jauniem Simonas un Filipa piedzīvojumiem, dzirkstošu humoru un asprātīgām situācijām, kas “līdz kaulam” atklāj patiesību sievietes un vīrieša attiecībās jeb to, ka patiešām dzīvojam uz “atšķirīgām planētām”. Galvenajās “Saldā pārīša” lomās tāpat atgriezīsies jau iemīļotie aktieri Artūrs Skrastiņš un Sandra Kļaviņa, kuru atveidotie varoņi šo gadu laikā ir pieauguši un tikuši pie bērniem, taču joprojām risina sadzīviskas un amizantas problēmas, kuras labi pazīstamas ikvienam.

Publicitātes foto

Un pagājuši ir desmit gadi…
Kopš pēdējo reizi Latvijas skatītāji satika Filipu un Simonu, pagājuši desmit gadi, kas nesuši ievērojamas pārmaiņas arī seriāla varoņu dzīvē. Galvenā no tām – pāris kļuvis par vecākiem diviem bērniem. Filipam junioram, kas tikko sasniedzis tīņa vecumu un mazajai bērnudārzniecei Hannai, kuru Simona lutina kā vien var. Simona pēdējos gadus veltījusi bērnu audzināšanai, tāpēc tagad nolēmusi atgriezties profesionālajā dzīvē. Tiesa, ar darba atrašanu gan neveicas tik labi, kā bija cerēts un nu viņa apsver iespēju pievērsties studijām. Savukārt Filips savā profesijā ir audzis un vada multimediju reklāmas kompāniju.

Seriāls sāksies ar to, ka “Saldais pārītis” ir ievācies jaunā mājā, taču pamazām atklājas, ka viss nemaz nav tik “rožaini” kā šķitis – viņus gaida tikšanās ar jauniem draugiem un arī jau labi zināmiem, būs arī skatītāju iemīļotās situācijas guļamistabā un pie psihoterapeita. Filipu un Simonu kopīgie piedzīvojumi aizvedīs arī līdz šim neredzētās vietās – vīna baudītāju kursos, peintbola laukumā un pat televīzijas sarunu šovā. Jaunu pārpratumu un notikumu būs daudz, bet viena lieta paliks nemainīga – viņš ir no Marsa, viņa no Venēras un saprasties abiem nav viegli.

Publicitātes foto

Kur slēpjas “Saldā pārīša” panākumu atslēga?
Seriāla “Saldais pārītis. Ir bērni” veidošana nodota Video studijas “Tantuki Production” un pieredzējušā režisora Jurģa Tūbeļa rokās, kurš līdzdarbojies vairāku pašmāju seriālu un raidījumu tapšanā. Vaicāts par galvenajiem izaicinājumiem komēdijseriāla tapšanas procesā, Jurģis neslēpj, ka būtiski ir neieslīgt rutīnā un nezaudēt spēju priecāties, kā arī spēt smieties par vienu un to pašu joku desmitiem reižu: “Skatītājs ir priviliģēts redzēt katru epizodi vienu un pašu pirmo reizi, bet seriāla veidotājiem, scenāristiem, aktieriem un visai filmēšanas grupai, viens un tas pats joks reizēm jālasa un jāatkārto atkal un atkal. Tad nu galvenais ir nezaudēt sajūtu, kad smieklīgais kļūst vēl smieklīgāks, un nepārkāpt to robežu, kad banālais kļūst bezgaumīgs vai vienkāršais – prasts,” atzīst Jurģis.

Lai arī “Saldais pārītis” TV ekrānos bija skatāms pirms desmit gadiem, lielai daļai skatītāju Artūra Skrastiņa un Sandras Kļaviņas atveidotie Filips un Simona palikuši atmiņā joprojām – kāda tad ir seriāla “panākumu atslēga”? “Abos varoņos ir ļoti viegli un patīkami spoguļoties,” saka Jurģis Tūbelis. “Katrs mēs viņos ieraugām kaut ko ļoti pazīstamu, ļoti mīļu un tuvu – paši sevi. Bet galvenais, ka viņu starpā valda tik neizmērojami milzīga mīlestība, ka, neskatoties uz ārēji tik dažādajiem raksturiem un tik izteikti atšķirīgu pasaules uztveri, viņi turas viens pie otra kā pielīmēti. Viņi burtiski nevar viens bez otra dzīvot, jo tikai kopā spēj kļūt par vienu veselumu. Viņi piedod viens otra trūkumus, nekautrējas no savas nezināšanas un muļķības, nebaidās būt īsti un patiesi. Bet tā kā mums pašiem ikdienā tik ļoti pietrūkst drosmes būt patiesiem visās dzīves situācijās, tad skatoties uz Filipu un Simonu, mūsos atgriežas ticība, ka var pasaulē izdzīvot arī nometot liekās perfektuma maskas. Domāju, ka tieši ar savu īstumu un patiesumu “Saldais pārītis” iedvesmo un piesaista skatītājus”.

Kad, kur, cikos?
* No 5.marta lietotnē Shortcut
* No 10.marta “Hobiju sestdienās” plkst. 21:00 kanālā 360TV

Video rullītis jaunajai seriāla sezonai “Saldais pārītis. Ir bērni”:

LA.lv