Kokteilis
Svini

Foto: skaties, kā LTV atzīmēja “Panorāmas” 60.-to jubileju!0

Foto – Lauris Vīksne

Marts Latvijas Televīzijā ir “Panorāmas” jubilejas mēnesis. Aizvadītajās brīvdienās, saviesīgā gaisotnē pulcinot gan bijušos, gan esošos panorāmiešus, tika atzīmēta Latvijā vecākā ziņu raidījuma 60.tā jubileja.

10. martā Latvijas Televīzijā notika “Panorāmas” jubilejas raidījuma ieraksts. Sarunās ar jubilejas raidījuma vadītājiem – Sandru Zviedri un Jāni Gesti – darba interesantākos un atbildīgākos mirkļus atcerējās un pārrunāja “Panorāmas” bijušie un esošie raidījumu vadītāji, žurnālisti, redaktori un operatori. Pēc raidījuma ieraksta tā dalībnieki un viesi pulcējās uz vakara saviesīgo daļu, lai svinīgā un draudzīgā gaisotnē pārrunātu “Panorāmā” pieredzēto. Jubilejas svinības apmeklēja un kolēģus sveikt ieradās gan televīzijas leģendārie darbinieki – Jānis Dimants, Anta Rugāte, Velta Puriņa, Viktors Zemgals, Mirdza Tupiņa, Ojārs Rubenis, gan žurnālisti, kuri “Panorāmā” strādā šodien vai darbojušies vēl nesen – Gunārs Dūzis, Maija Streiča, Arnis Krauze, Ansis Bogustovs, Ilze Jaunalksne, Baiba Strautmane un citi.

Ziņu dienesta direktore Iveta Elksne atzīst: “Svētku raidījumā dzirkstīja atmiņas par Latvijas vēsturē nozīmīgiem notikumiem un atklājās emocijas, ko pat panorāmiešiem tuvākie cilvēki nezināja! Domāju, ka skatītājiem tā būs sirsnīga atkalredzēšanās ar “Panorāmas” veidotājiem!” “Panorāmas” jubileja ir īpaši nozīmīgs notikums visai Latvijas Televīzijai. “Panorāma” ir leğendārs ziņu raidījums, skatītāju mīlēts un cienīts,” uzsver Elksne, bet LTV valdes priekšsēdētājs Ivars Belte norāda: “Ziņu dienests ir katra mediju uzņēmuma centrālā ass. Bet “Panorāmas” gadījumā var runāt ne tikai par “Panorāmu”, bet par veselu “Panorāmas” skolu, kas ir izgājusi cauri dažādiem laikiem.” “Panorāma” ir ietekmējusi ne tikai procesus sabiedrībā, bet arī veicinājusi izmaiņas Latvijas mediju vidē kopumā. “Varbūt pārspīlēšu, bet, ja nebūtu “Panorāmas”, iespējams, mūsu sabiedrība būtu citādāka,” uzskata Belte.

Jubilejas raidījumu varēs vērot svētdien, 18. martā, plkst. 18.20, LTV1. Savukārt īstajā dzimšanas dienā – 19. martā, plkst. 18.50 LTV1 ēterā notiks Gundara Rēdera un Sandija Semjonova veidotās dokumentālās filmas “Panorāma. Cilvēki. Laiks” pirmizrāde.

“Panorāmas” zīmē 18. martā būs arī raidījumi “Nacionālie dārgumi. 100 g kultūras” un “Daudz laimes, jubilār!”. Plkst. 16.00 pie Zigfrīda Muktupāvela “Nacionālo dārgumu” studijā viesosies leģendārais lauku korespondents Jānis Dimants, “Panorāmas” vadītāja Laura Vonda un atbildīgā redaktore Dagnija Neimane, savukārt plkst. 17.15 raidījumā “Daudz laimes, jubilār!” pie Edgara Raginska viesosies otrs raidījuma vadītājs, viņš arī ilggadīgs “Panorāmas” redaktors un lielisks stāstnieks – Andrejs Volmārs. Par godu jubilejai, kolēģus izaicinājis arī raidījums “V. I. P. – Veiksme. Intuīcija. Prāts.”. LTV1 ēterā, pirmdienās, plkst. 21.15 līdz 26. martam erudīciju pārbaudīs 12 “Panorāmas” žurnālisti.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: talantīgā dziedātāja Linda Leen savaldzina klausītājus un skatītājus Rīgas centrā
6 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
Gluži kā burves: TOP 5 zodiaka zīmju pārstāves, kas ir vislieliskākās saimnieces
23 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: cik labs grāmatu pazinējs tu esi – vari nosaukt šo 18 grāmatu pareizos nosaukumus?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Kam ticēt – realitātei vai solījumiem? Ekskluzīva saruna ar “PNB Bankas” vienu no īpašniekiem, miljardieri Rodžeru Tamrazu
Ekskluzīvi 2 stundas
LE
LETA
Dabā
Ciklona ietekmē trešdien dažviet iespējams ļoti stiprs lietus
14 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Ministru viedokļiem daloties, valdība vēl nepieņem lēmumu par LU rektoru
1 stunda
ML
Māra Libeka
Latvijā
“Sibīrijas Krusti” no Skotijas atceļo uz Sunāksti
33 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Atsavinās trīs Sprūdam un viņa ģimenei piederošos zemesgabalus Skanstē
1 stunda