Kokteilis
Baudi

Skaties foto: kā Latvijas labākie bārmeņi sacentās meistarībā kokteiļu dižlidojuma atklāšanā0

Foto: Karīna Miezāja

Pirmdienas vēlā pēcpusdiena Vecrīgā “Folkklubā Ala pagrabs” sākās neierasti – šeit, pašmāju zīmols “Akmeņlauzis” jeb īstu vīru dzēriens sadarbībā ar portālu kokteilis.lv sarīkoja bārmeņu konkursa “”Akmeņlauža” kokteiļu dižlidojums 2018″ ieskandināšanu!

Latvijas labākie bārmeņi sacentās savās prasmēs, gatavojot kokteiļus, kuru pamatsastāvdaļu viņi iepriekš nezināja – kāpjot uz skatuves katrs no viņiem, loterijas veidā, izvilka “Akmeņlauža” dzēriena nosaukumu un kokteiļa pagatavošana, ar ko pārsteigt publiku, varēja sākties.

Pasākumā piedalījās tādi bārmeņi kā Latvijas Bārmeņu federācijas atzītākais aktīvākais bārmenis pērn – Dainis Matjušins; restorāna “Kolonāde” bārmenis Ivars Šelegovičs; “Folkkluba ala pagrabs” krodzinieks Sergejs Jakuščonoks; vienīgā daiļā dzimuma pārstāve, garšvietas “Rīts” bārmene Karīna Lele; restorāna “32 augusts” bārmenis Uldis Lindāns; zīmola “1883” vēstnieks pasaulē Mihails Mintskovskis; restorāna “36.līnija” idejas tēvs un uzraugs Lauris Aleksejevs; restorāna “Queens” bārmenis Indulis Jirgens un džeza bāra – restorāna “Trompete” bārmenis Aigars Luna.

Foto: Karīna Miezāja

Uz skatuves muzicēja blūza/ folka grupa “Rahu The Fool”, kuru pamatoti varētu nodēvēt par izturīgāko mūzikas grupu Latvijā, kas bez atelpas aktīvi muzicēja un priecēja klausītājus visu konkursa laiku.

Pasākumu apmeklēja gan portāla draugi un atbalstītāji, gan bārmeņu līdzjutēji. Itin visus kokteiļus baudīja īpaša žūrija – “Latvijas Mediju” pārstāvji un portāls kokteilis.lv.

Uzdevums bija ārkārtīgi sarežģīts, jo bārmeņiem mūs nācās pārsteigt ne vien ar garšu, bet arī pagatavošanas šovu un noformējumu.

Konkurence bija ļoti sīva, bet dižlidojuma atklāšanas pasākumā uzvaru gandrīz vienbalsīgi piešķirām džeza bāra – restorāna “Trompete” bārmenim Aigaram Lunam, kuram brīvo laiku patīkot pavadīt pie dabas.

Dižlidojuma atklāšanas pasākuma uzvarētājs džeza bāra – restorāna “Trompete” bārmenis Aigars Luna.
Foto: Karīna Miezāja

Šis portāla kokteilis.lv un īstu vīru dzēriena “Akmeņlauzis” sadarbības pasākums “iestartē” ļoti garšīgo kokteiļu konkursu “”Akmeņlauža” kokteiļu dižlidojums 2018″.

Kas jādara?
“Akmeņlauža” kokteiļu dižlidojumā var piedalīties Latvijas restorānu, kafejnīcu, bāru viesmīļi un bārmeņi, kas vēlas padižoties ar jaunu, netradicionālu, savu radīto „Akmeņlauža” kokteiļa recepti. „Dižlidojuma” pieteiktajam kokteilim ir jābūt nobaudāmam viesiem katra dalībnieka pārstāvētajā bārā, restorānā vai kafejnīcā!

Kas ir viesi un kā var nobalsot?
Viesi pasaules iedzīvotāji, kam patīk baudīt dzīvi, dažādas garšas un jaunus netradicionālus „Akmeņlauža” kokteiļi. Viņi dodas ciemos pie dalībniekiem, izbauda viņu radītos kokteiļus un spiež (patīk, dalies) par saviem favorītiem „Dižlidojuma” apkopojuma lapā: www.facebook.com/akmenlauzis/.

Kas, kur, kad?
Spiest apkopojuma lapā (patīk dalies) par „Dižlidojuma” kokteiļiem un tos nobaudīt varēs no 20.marta līdz 30.septembrim. 1. oktobrī „Akmeņlauža” Facebook lapā saskaitīsim visu dalībnieku iegūtos (patīk, dalies) apkoposim un 15 atzītākos favorītus iekļausim finālā.

Fināls:
Fināls notiks klātienē 29. oktobrī „FOLKKLUBĀ ALA PAGRABS”, kur 15 fināla dalībnieki „iekaros” neskaitāmas „Dižlidojuma” atbalstītāju simpātiju balvas.

Ko varēs lasīt kokteilis.lv?
Portālā varēs uzzināt vairāk par konkursa kokteiļu autoriem – bārmeņiem un viesmīļiem, par viņu dzīvesstāstiem un vaļaspriekiem, kā arī – tikai pie mums varēsiet uzzināt konkursā iesūtīto kokteiļu receptes!

Tā pasākumā darbojās bārmeņi un ieradās viesi:

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: lieliskā atmosfērā aizvadīts pirmais festivāla “BILDES 2019” koncerts
15 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
5 vienkārši veidi, kā padarīt mājīgu jauno dzīvesvietu
15 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: iecienītais stilists Aleksandrs Pavlovs nosauc TOP 9 aktuālākās rudens sezonas apavu modes tendences
15 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Klupdami krizdami uz “Expo 2020”. Latvijas dalība izstādē Dubaijā vēl nav izgāzusies
2 stundas
LL
LETA, LA.lv
Ekonomika
Daugavpilī pie “Swedbank” bankomātiem izveidojušās rindas. Kā situāciju komentē banka? 1
3 stundas
LE
LETA/LA.LV
Ekonomika
Baumu anatomija – vai ir jēga nakšņot pie bankomāta?
2 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Labklājības ministre atklāj, cik milzīga ir lielākā pensija Latvijā 4
7 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Aizturētie tīšām izraisa ugunsgrēku Jūrmalas policijas izolatorā
4 stundas