Kokteilis
Dzīvo

Skarbākie kritiķi: 5 zodiaka zīmju pārstāvji, kam ļoti patīk nosodīt citus0

Foto: pixabay

Dažkārt racionāla un piemērota kritika var būt ārkārtīgi vēlama – tā palīdz uzzināt par saviem trūkumiem, labot tos un kļūt par labāku cilvēku. Taču ir arī tādi cilvēki, kas nosoda citus tikai tāpēc, ka viņu domas ir atšķirīgas vai arī – viņi vienkārši pret jums neizjūt simpātijas.

Ja vien var ticēt astrologu novērojumiem, starp cilvēka dzimšanas laiku un tendenci kritizēt, ir ļoti cieša saikne.

Lūk, 5 zodiaka zīmes, kam ļoti patīk kritizēt un nosodīt citus:

1. Vēzis

Kritizējot citus, Vēzis tādā veidā cenšas pasargāt pats sevi – neļaut sevi sāpināt un nodot. Vēzis var būt ļoti emocionāls, pat pārmērīgi, bet iespēja kādu kritizēt un nosodīt sniedz viņam nelielu gandarījumu. Turklāt viņš necenšas būt nejauks vai rupjš. Gluži vienkārši Vēzis pauž savu viedokli skaļi.

2. Jaunava

Vissubjektīvākā zodiaka zīme, kāda vien eksistē. Jaunavas kritizē argumentēti, pārdomāti, bet subjektīvi. Turklāt šīs zodiaka zīmes pārstāvji kritiski izturas ne vien pret apkārtējiem, bet arī paši pret sevi. Šie cilvēki, gluži vienkārši, savā galvā vienmēr uzzīmē “vienīgo iespējamo scenāriju” un ja realitāte atšķiras no vīzijas Jaunavas galvā, tātad, tas nekam neder.

3. Mežāzis

Šīs zīmes pārstāvji jau sākotnēji pret apkārtēji pasauli izturas noraidoši un nosodoši. Turklāt Mežāzis nevar ciest, kad kritizē viņu, tāpēc nemitīgi cenšas būt pirmais – labākā aizstāvība ir uzbrukums.

4. Auns

Saistītie raksti

Šie cilvēki ir tendēti domāt, ka jebkurš viedoklis, kas atšķiras no viņu, ir nepareizs (un par to pat nav jārunā, jo tā vienkārši ir!). Auns vēl pie tam ir ļoti ietiepīgs un uzskata, ka viņam absolūti vienmēr ir taisnība. Ja kāds ar to nav mierā un tam nepiekrīt, tātad, viņš kļūdās.

5. Svari

Šie cilvēki uzskata, ka pamanot un nosodot citu kļūdas, viņiem tas palīdzēs nākotnē izvairīties no tādām pat kļūmēm. Taču šī ieraduma dēļ Svari bieži apkārtējo acīs izskatās pēc baumotājiem un intrigantiem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Nedēļas nogalē “Engure Cafe” pagalmā bezmaksas koncertā uzstāsies “The Sound Poets” un “Laika Suns”
19 stundas
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Katrīne Sauliete: “Brīži, kad sēžu noraudājusies vai rāju bērnus, – tas paliek ārpus mana profila. Sociālajā vidē vajag laimīgus cilvēkus”
Intervija 20 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
VIDEO: īsais kurss Itālijas kino vēsturē
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Cīņa par latviskiem bērnudārziem Rīgā vairs nav bezcerīga?
40 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Negaisā Polijas un Slovākijas Tatros dzīvību zaudējuši pieci cilvēki
10 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Zināms, cik no 47 glābējsilītes bērniem atgriezušies savās bioloģiskajās ģimenēs
11 minūtes
LE
LETA
Dabā
Diena gaidāma silta un vējaina
32 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Prezidenta padomnieku biroja vadītājai Kucinai noteikta 3968 eiro mēnešalga
15 minūtes