1. jūnijā Vecajā Svētās Ģertrūdes baznīcā par precētu vīru kļuva LNT sporta ziņu žurnālists un kafejnīcas “Aurora” saimnieks Edgars Barbaks. Ar savu izredzēto – “Vingruma kluba” direktori Klintu Āzi abi viens otru pirmoreiz pamanījuši pirms 14 gadiem, kad Edgaru apbūris meitenes skaistais smaids. Tomēr par pāri abi kļuvuši pirms četriem gadiem.

Žurnāls “Kas Jauns” atklāj, ka bildinājums, dāvājot īpašu gredzenu, kas simbolizē mūžīgu attīstību un enerģiju un kādu latvieši valkājuši jau 6. gadsimtā, izskanējis Jūrkalnes stāvkrastā Latvijas dzimšanas dienā – 18. novembrī.

Īpašajā dienā Klinta bija tērpusies modes mākslinieces Natālijas Jansones darinātā kleitā, bet Mendelsona kāzu marša vietā skanēja mūzika no kinofilmām “Gladiators” un “Zvaigžņu kari”. Pēc svinīgās ceremonijas jaunlaulātie un viesi devušies nolikt ziedus pie Brīvības pieminekļa un svinības turpinājušās Edgaram piederošajā kafejnīcā “Aurora”, kur par viesu labsajūtu gādājuši grupa “Pienvedēja piedzīvojumi” un DJ Mareks Ameriks.

Vaicāts, kādēļ tagad nolēmis precēties, ja vēl nesen par kāzām neko negribējis zināt, Edgars žurnālam “Privātā Dzīve” atzīst: “Viss ir tik vienkārši – saprast, ka tu gribi to cilvēku. Tas ir cilvēks tavā komandā, lai kas arī notiktu, un tu nekad nedarīsi neko tādu, lai savu cilvēku sāpinātu. .. Šis manā dzīvē ir bezgala skaists posms. Pat nevarēju iedomāties, ka kādreiz tā jutīšos. Ir jātic, ka viss var notikt un var būt ideālas attiecības. Bet, ja rodas šaubas – precēties vai nē, tad labāk nevajag tā darīt. Man bija svarīgi, ka manas meitas Emma un Bella pieņems Klintu. Par laimi, viņām ir lieliskas attiecības, un mana septiņgadīgā Bella kāzās debitēja kā vakara vadītāja”..

Medusmēnesi jaunais pāris dažas dienas pēc kāzām devās pavadīt uz Sicīliju.

Tik priecīgi, ka jūra sašķiebās. #sicily

A post shared by Klinta Barbaka (@klintabarbaka) on

Pavasara pumpuriņi. / Swing for spring. #handmade #swings #lieldienas #aprilapril

A post shared by Klinta Barbaka (@klintabarbaka) on

Tūlīt! #briedisusyk #nopainnogain

A post shared by Klinta Barbaka (@klintabarbaka) on

Make America Great Again #lovewillwin

A post shared by Klinta Barbaka (@klintabarbaka) on