Kokteilis
Apbrīno

Skandāls: Megana Mārkla, kura kā viesredaktore veidoja britu “Vogue”, tiek vainota plaģiātā0

Foto: REUTERS/ SCANPIX/ LETA

Jau zināms, ka 37 gadus vecā prinča Harija sieva Megana Mārkla kā viesredaktore palīdzējusi veidot britu glancētā žurnāla “Vogue” speciālizlaidumu. Žurnāls iznāks septembrī, bet tā vāks jau ticis nopublicēts medijos. Briti Meganu Mārklu apvainojuši plaģiātā.

Lieta tāda, ka 2016.gadā dienasgaismu ieraudzīja austrāliešu rakstnieču Samantas Brettas un Stefas Adamsas grāmata “The Game Changers”. Tajā bija apkopoti 40 sieviešu stāsti no dažādām pasaules valstīm, kuras piedzīvojušas veiksmi savā profesionālajā darbībā vai kā citādi. Uz grāmatas vāka bija nopublicētas 15 melnbaltas fotogrāfijas ar tām sievietēm, kas ir arī tās varones. Viena no varonēm ir pati Megana Mārkla. Tas britos izraisījis vēl lielāku neizpratni: tātad, hercogiene pavisam noteikti zinājusi, kā šī grāmata izskatās.

Septembrī dienasgaismu ieraudzīs britu “Vogue”, kas veltīts tām sievietēm, kas ar savu rīcību, darbiem un vārdu spējušas ietekmēt globālas problēmas. Arī uz žurnāla vāka būs redzamas 15 sievietes, kuras apbrīno pati Megana Mārkla. Viņu vidū nokļuvušas tādas sievietes kā Jaunzēlandes premjerministre Džasinda Ardēna, aktrises Selma Haijeka, Džeina Fonda un citas.

Grāmatas “The Game Changers” autore Samanta Bretta paziņojusi, ka ir ļoti vīlusies par šādu hercogienes rīcību. “Ir ļoti patīkami, ka viņai iepatikās mūsu grāmatas koncepts. Man simpatizē arī pati Megana un es esmu viņas fane, taču cilvēku izskanējušie minējumi ir patiesi, un par to es esmu ļoti vīlusies,” – viņa sacījusi izdevumam “Express”.

Meganas Mārklas veidotas “Vogue” žurnāla vāks izskatīsies šādi:

Saistītie raksti
Foto: REUTERS/ SCANPIX/ LETA

Grāmatas “The Game Changers” vāks:

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Nedēļas nogalē “Engure Cafe” pagalmā bezmaksas koncertā uzstāsies “The Sound Poets” un “Laika Suns”
19 stundas
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Katrīne Sauliete: “Brīži, kad sēžu noraudājusies vai rāju bērnus, – tas paliek ārpus mana profila. Sociālajā vidē vajag laimīgus cilvēkus”
Intervija 20 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
VIDEO: īsais kurss Itālijas kino vēsturē
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Cīņa par latviskiem bērnudārziem Rīgā vairs nav bezcerīga?
46 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Negaisā Polijas un Slovākijas Tatros dzīvību zaudējuši pieci cilvēki
10 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Zināms, cik no 47 glābējsilītes bērniem atgriezušies savās bioloģiskajās ģimenēs
16 minūtes
LE
LETA
Dabā
Diena gaidāma silta un vējaina
37 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Prezidenta padomnieku biroja vadītājai Kucinai noteikta 3968 eiro mēnešalga
20 minūtes