Vīrietis šajā vēstulē Meganu nosaucis par “izsmeltu, sīku sievieti”. Vēstulē, ko jaunais vīrietis rakstījis ar roku un ko publicējis izdevums In Touch, Meganas Mārklas brālis Tomass Mārkls Juniors (kas nav viņas asinsradinieks, bet kļuvis par viņas brāli, abu vecākiem apprecoties), stāsta princim Harijam, ka vēl “nav pārāk vēlu” atteikties no šīm kāzām un pārdomāt.

“Jo tuvāk ir jūsu laulību diena, jo skaidrāk kļūst tas, ka tā būs vismilzīgākā kļūda karalisko kāzu vēsturē,” – brīdina Toms.

“Megana Mārkla, acīmredzami, nav vispiemērotākā sieviete jums. Viņa ir izsmelta, patmīlīga sieviete, kas padarīs jūs par apsmieklu.”

“Nemaz nerunājot par to, ka viņa uz kāzām nav uzaicinājusi nevienu savu ģimenes locekli, bet veselu gūzmu svešu cilvēku. Kurš tā rīkojas? Jūs un karaliskā ģimene varat pielikt punktu šai pasakai par karaliskajām kāzām, kamēr tas nav par vēlu,” – raksta vīrietis.

Toms vēstuli beidzis ar vārdiem: “Un jūs varētu padomāt, ka kāzas jūs satuvinās kā ģimeni, bet es domāju, ka mēs visi patiesībā esam ļoti tāli no tā, ko Megana uzskata par ģimeni.”

Atgādināsim, ka prinča Harija un Meganas Mārklas kāzas gaidāmas jau 19.maijā.