Kokteilis
Dzīvo

Skaitļi, kas var atnest nelaimi vai veiksmi: noskaidro, kuri tie ir?0

Foto: Unsplash

Cipari ir neatņemama mūsu dzīves sastāvdaļa, bet tikai retais no mums zina, kāda ir to būtība. Numerologi ir pārliecināti, ka ar to palīdzību cilvēks var uzzināt vairāk par savu nākotni un izvairīties no nelaimēm.

Mums šķiet, ka cipari ir svarīgi tikai matemātiskos aprēķinos, bet patiesībā tas ne tuvu tā nav. Pateicoties numeroloģijai tapis zināms, ka daži skaitļi var ietekmēt cilvēka likteni. Kā apgalvo speciālisti – skaitļus var iedalīt divās kategorijās: laimīgajos un nelaimīgajos. Tādā veidā, jebkurš skaitlis patiesībā ietekmē jūsu dzīvi un nākotni. Pēc šī raksta izlasīšanas jūs uzzināsiet, kādi skaitļi ir labvēlīgi, bet kādi no tiem nes draudus.

Laimīgie un nelaimīgie skaitļi

Liktenis nemitīgi dod mums signālus, bet pamanām mēs tos ļoti reti. Dažkārt pat parasts skaitlis uz kupona vai ceļa zīmes var nozīmēt ko daudz vairāk, nekā mēs domājam. Daudzu gadu laikā speciālisti ir centušies noskaidrot, kādi cipari nes mums laimi, bet kādi – nelaimi. Sekojiet šai informācijai un jūs skaitļos iemācīsieties saskatīt ļoti svarīgas lietas.

Kuri ir laimīgie cipari?

Cipars 1
Ļoti spēcīgs cipars. Vieninieks simbolizē iekšējo enerģiju un mērķtiecību. Ļaudis, kas atrodas zem šī cipara aizsardzības, ir apveltīti ar spēcīgu raksturu un lielu izturību. Viņi agrāk nekā citi sasniedz virsotnes un ir spējīgi tikt pāri jebkurām grūtībām.

Cipars 2
Labestība un cerība. Kopš seniem laikiem divnieks ir mīlestības un labestības simbols. Tas palīdz cilvēkiem atrast laimi privātajā dzīvē un ir balsts tiem, kas vēlas nodibināt ģimeni.

Cipars 3
Izlēmība. Trijnieks sniedz pārliecību, paaugstina pašvērtējumu un aizsargā cilvēku no neapdomātiem lēmumiem. Šis cipars atbild arī par karjeru, tas palīdz sasniegt mērķus un pasargā no ļauniem nodomiem un skaudības.

Foto: Unsplash

Cipars 4
Pacietība. Četriniekam ir pa spēkam pieveikt dažādas grūtības. Tāpat tas ir stabilitātes simbols. Piesaista bagātību un veiksmi.

Cipars 5
Līderu skaitlis. Ja jūs esat uzņēmējs un vēl tikai vēlaties uzsākt savu biznesu, piecinieks ir tas skaitlis, kas jums šajā iecerē palīdzēs. Šis cipars spēj dāvāt uzvaru un pievilināt veiksmi. Numerologi uzskata, ka piecinieks ir viens no visspēcīgākajiem skaitļiem.

Cipars 6
Atbildība. Ja jūs nevarat uzsākt kaut ko jaunu, nepabeidzot iepriekšējo, tas nozīmē, jūs esat šī skaitļa aizgādībā. Šis ir atbildības, kārtības un atsaucības skaitlis.

Foto: Unsplash

Cipars 7
Radošums. Vairums mākslinieku un dzejnieku apgalvo, ka tieši cipars 7 raisa domu un fantāziju lidojumu. No numeroloģijas zinātnes ir zināms, ka šis skaitlis simbolizē individualitāti, kas ir nepieciešama ikvienam radošam cilvēkam.

Cipars 9
Deviņi ir veiksmīgs skaitlis veselībai. Tas palīdz cilvēkam rast atbalstu grūtos brīžos un aizsargā no slimībām. Bez tam, tas spēj uzlabot noskaņojumu un sniedz pārliecību par sevi.

No šiem skaitļies jāsargās! Nelaimīgie cipari

Cipars 8
Nestabilitāte. Ja jūs esat šī cipara aizgādībā, tas nozīmē, ka jūsu dzīve ir pārāk nestabila un neparedzama. Pārmaiņas ar jums notiek tik bieži, ka jūs nespējat tam vairs izsekot līdzi. Diemžēl tikt vaļā no šī skaitļa turpat kā nav iespējams, it īpaši, ja tas ir jūsu dzimšanas skaitļos vai tāds, piemēram, ir jūsu dzīvokļa numurs.

Cipars 11
Neskatoties uz to, ka vieninieks ir laimīgs skaitlis, tos apvienojot, var piesaistīt nelaimi. Vienpadsmit simbolizē nekārtību, nepārliecinātību un bezdarbību.

Cipars 13
Par šī cipara nozīmi parasti zina visi. Negatīvo asociāciju iemesli, kas ar to saistās, ir daudz un dažādi. Piemēram, piektdiena – trīspadsmitais datums. Kā liecina novērojumi šajā dienā daudzi cilvēki iekļūst avārijās vai citos traģiskos notikumos. Pat skeptiķi apgalvo, ka šis skaitlis bieži ir nesis negatīvus notikumus. Tautas gudrība vēsta: ja mājās atrodas 13 viesi, pēdējais, kas aizies, drīz var pamest šo pasauli.

Foto: Unsplash

Cipars 17
Daudzās valstīs pret šo skaitli izturas ar pietāti. Saskaņā ar romiešu pareģojumiem, tas simbolizē pasaules galu un cilvēces bojāeju. Cilvēkiem, kas nākuši pasaulē šajā datumā, vienmēr ir jābūt ļoti uzmanīgiem un vērīgiem.

Cipars 39
Austrumu zemēs 39 tiek uzskatīts par ļoti nelaimīgu skaitli. Dažās citās pasaules vietās tas pat ir žargons vārdam “suteners”.

Foto: Pixabay

Cipars 666
Daudziem cilvēkiem šis skaitlis ir pazīstams kā paša nelabā cipars. Taču Bībelē tas tiek saukts par “zvēra ciparu”, kas apzīmē antikristu. Kopš senseniem laikiem trīs sešinieki ir apzīmējuši bīstamību un pat traģēdiju, ar to arī atbaidot cilvēkus.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv