Kokteilis
Stilo

Skaistums visās izpausmēs: 3 iemesli, kāpēc ir vērts apmeklēt “EXPO BEAUTY MEETUP 2019”0

Publicitātes foto

Pavasaris ir laiks, kad ļaujamies gan iekšējām, gan ārējām pārmaiņām, kad rodas vēlme būt spilgtai un neatvairāmai. Sievietes uzplaukst kā ziedi. Šajā laikā mums tik ļoti gribas notvert apbrīnas pilnos skatienus un justies visskaistākajām.

1. Ar ko sākas skaistums?

Kopš pasaules radīšanas sievietes vienmēr ir vēlējušās būt pievilcīgas. Jau Kleopatras un Trojas Helēnas laikos bija zināmi dažādi skaistuma noslēpumi, kas ļāva sievietēm ilgus gadus saglabāt jaunību un skaistumu. Arī Senajā Grieķijā, Ķīnā un Indijā skaistā dzimuma pārstāves aktīvi piekopa sevis kopšanas kultūru.

Droši var teikt, ka patiess skaistums ir komplekss, holistisks jēdziens, kas ietver gan dabas gudrības, gan pārmantotās tradīcijas, bet visa pamatā tomēr ir zināšanas.

2. Ko jūs vēlētos sevī mainīt vai uzlabot?

Kā jūsu āda reaģē uz vienu vai otru līdzekli? Kāda kopšana jums būs vislabākā? Ko jaunu šodien piedāvā skaistuma industrija? Ja iepriekš skaistums pārsvarā bija turīgu cilvēku privilēģija, tad tagad katrai sievietei ir pieejama plaša informācija, kas ļauj perfekti izskatīties un lieliski justies.

3. Gribu redzēt pati savām acīm!

Internets ir pārpilns ar izglītojošiem video, kanāliem un «vadošo speciālistu» lapām katrā skaistuma industrijas jomā. Uz to ir pārceļojušas arī daudzas «vecmāmiņu» receptes, un tas nav nekas peļams, jo katras sievietes līdzekļu klāstā noteikti atradīsies kāda paštaisīta iedarbīga maska vai pat šampūns. Ja paštaisīti līdzekļi vai arī mēģinājumi atkārtot to, ko ekrānā dara pieredzējis vizāžists, būtībā ir «veiksmīgi izdevušies» eksperimenti, tad pats drošākais veids, kā iegūt informāciju, ir doties pie profesionāļa. Bet kuru izvēlēties? Vai ir iespējams redzēt viņu darbā un «no malas» salīdzināt ar citiem? Vai vispirms varēs pamēģināt meistara lietotos līdzekļus? Mums ir atbilde uz visiem šiem jautājumiem.

Publicitātes foto

Vienkāršākais un patīkamākais veids, kā uzzināt par skaistuma industrijas iespējām, – apmeklēt EXPO BEAUTY MEETUP. Jau otro reizi tas tiek organizēts meetup formātā, vienuviet pulcējot gan skaistuma industrijas speciālistus, gan visus interesentus, kas vēlas vairāk uzzināt par jaunumiem un skaistuma tendencēm. Pasākums norisināsies no 22. līdz 24. martam universālveikalā ELKOR Plaza. Viesus sagaida interesantas uzstāšanās un pārsteigumi.

Pasākuma apmeklētāji varēs iepazīties ar estētiskās medicīnas jaunumiem, pamēģināt aparātu procedūras, konsultēties ar speciālistiem par veselības jautājumiem, veikt permanento grimu, pirmajiem notestēt, salīdzināt un iegādāties profesionālās un dekoratīvās kosmētikas jaunumus par izdevīgu cenu, kā arī piedalīties meistarklasēs, vērot krāšņos profesionālu vizāžistu, frizieru un manikīra meistaru šovus.

Brīvi pieejamais izstādes laukums jeb meetup samazinās attālumu starp speciālistiem un gala patērētājiem, bet pasākuma neformālā gaisotne veicina lielāku interesi par produktiem un skaistuma industrijas pakalpojumiem.

Kad un Kur?

  • Pasākuma norises vieta: universālveikals ELKOR Plaza
  • Līdz universālveikalam ELKOR Plaza var ērti nokļūt ar auto vai sabiedrisko transportu no jebkura Rīgas rajona.
  • Bezmaksas ieeja, bezmaksas autostāvvieta.
  • Izstādes darba laiks: 2019. gada 22.-24. marts no 10:00 līdz 22:00
LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Laika apstākļu dēļ pārcelts Summer Sound iesildīšanās pasākums ar Ozolu
8 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kā atbrīvoties no 7 liekām lietām ceļasomā?
8 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TOP 5 seriāli lietainai dienai: pārsteigs ne tikai ar sižetu, bet arī kvalitāti
8 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

MA
Māris Antonevičs
Latvijā
“Arī ap privātmāju cilvēks joprojām ceļ sētu.” INTERVIJA ar Valsts robežsardzes priekšnieku Gunti Pujātu
45 minūtes
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Ilze Kuzmina: Vai laižot latiņu aizvien zemāk, ir iespējams celt izglītības kvalitāti?
1 stunda
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Skolotājiem tomēr būs lielākas algas 1
5 stundas
LE
LETA
Dabā
Ceturtdien līs vairs tikai vietām
4 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
LA.LV jūnijā kļuvis par 3. populārāko ziņu portālu latviešu valodā
6 stundas