Lai gan tāds netikums kā neuzticība bieži vien gadās vīriešu vājā rakstura dēļ, neviens mīlas trijstūris nav iespējams bez citas sievietes. Kuras sievietes saskaņā ar zodiaka zīmi tiek uzskatītas par visbīstamākajām attiecību jaucējām?

Izrādās, viņas ir tikai četras!

1. Auns: medniece

Ļoti bīstama un vienlaikus azartiska sieviete. Ļoti nopietna konkurente citai sievietei. Šī pašpārliecinātā amazone uzvedas aktīvi, prasmīgi un ja kaut ko nolemj darīt – dara. Pat tad, ja tas nozīmē “nolaupīt” citai sievietei mīļoto vīrieti.

2. Vērsis: sieviete no matu galiņiem līdz papēžiem

Lai gan Zemes zīmēm nav raksturīgi aizvilināt svešus vīriešus un iejaukties citās attiecībām, sieviete Vērsis šādā situācijā var izrādīties ļoti bīstama konkurente. Un viss tikai tāpēc, ka šī skaistule ir sieviete no matu galiņiem līdz papēžiem – mierīga, harizmātiska, pārliecināta par sevi, neticami emocionāla. Vīrieši tādu sieviešu dēļ bieži vien zaudē veselo saprātu.

3. Svari: kolekcionāre

“Nepiederošs” vīrietis šādai sievietei ir kā jauna rotaļlieta, jo tas taču ir tik aizraujoši un azartiski! Turklāt šīs sievietes vēl ir arī azartiskas un kolekcionē savā dzīvē visu to, kas viņām patīk. Nedrīkst? Kā, nedrīkst? Es tikai aizņemšos!

4. Skorpions: liktenīgā sieviete

Skorpions šajā sarakstā ir visbīstamākā konkurente. Viņa ir liktenīgā sieviete – gudra, skaista un iznīcinoša vienlaikus. Vīrieši praktiski uzreiz iemīlas šādās sievietēs, viņām pašām bieži vien īsti nekas nav jādara. Tikai jāvēlas konkrēto vīrieti.