Kokteilis
Baudi

Skaistākās operu ārijas par mīlestību festivālā “Summertime” Jūrmalā0

Publicitātes foto

Šovasar 10.augustā, 15. jubilejas festivāla “Summertime-aicina Inese Galante” ietvaros Dzintaru koncertzāles mazajā zālē izskanēs spilgtākās operas ārijas par mīlestību, tās izpildīs Inese Galante, kuras balsi Lielbritānijas radio staciju BBC Radio 3 un FM Classic vadītāji atzinuši kā vienu no skaistākajiem soprāna tembriem.

Šajā koncertā I.Galante uzstāsies kopā ar Vīnes operas solistu, izcilo baritonu Martinu Ahraineru un filigrānas klavierspēles tehnikas virtuozi Grētu Erharteri-Sargsjanu no Austrijas.

Koncertā izskanēs operas ārijas un dueti par mīlestību, kā arī liriskas mūzikas kompozīcijas – klausītāji varēs pilnā mērā izbaudīt patiesi dižu un izjustu mūziku dziļi sirsnīgā un virtuozā izpildījumā.

Saistītie raksti

“Katrs koncerts man ir pozitīva emociju apmaiņa ar auditoriju. Gadu no gada mani skatuves partneri ir mūziķi, kuri uzstājas uz labākajām koncertu skatuvēm visā pasaulē, taču, neskatoties uz viņu uzstāšanās pieredzi, pēc katras uzstāšanās reizes mūsu festivālā – gluži tāpat kā es, tie atzīstas mīlestībā Jūrmalai un tās klausītājiem. Manos koncertos galvenais ir dot daļu savas mīlestības klausītājiem, šim nolūkam mūzika ir labākais avots,” stāsta Inese Galante.

Šovasar festivāls “Summertime – aicina Inese Galante” norisināsies Jūrmalā no 5.-11. augustam. Vairāk informācijas par festivāla programmu lasiet mājas lapā www.festivalsummertime.com..

Video:

LA.lv