Kokteilis
Mīli

Šīs sievietes ar vīriešiem spēj darīt brīnumus: 4 zodiaka zīmju sievietes, kurām blakus vīrieši “izpleš spārnus”0

Foto: Unsplash

Lai cik neatkarīgi arī nešķistu vīrieši, bieži vien bez sievietēm viņu dzīve ir nepilnīga. Sievietes ir viņu motivācija, iedvesma un reizēm arī mūza.

Astrologi uzskata, ka šīs 4 sievietes ir spējīgas jebkuru vīrieti pārvērst no nelaimes čupiņas supervaronī.

Lūk, arī viņas:

Dvīņi

Ļoti pašpārliecinātas sievietes – īstas savu vīriešu mūzas! Kopā ar tādu sievieti jebkurš vīrietis, pat visnepārliecinātākais spēs izplest spārnus. Šīs sievietes enerģija vīrieti burtiski uzlādē. Turklāt viņas spēj izpelnīties vīrieša uzticību un grūtos brīžos vienmēr māk dot pareizo padomu.

Lauva

Sieviete Lauva ir kā viena no miljons, tāpēc nav nekāds pārsteigums, ka tieši blakus šai sievietei vīrietis kļūst īpašs. Pat tad, ja viņas partneris nedaudz “atpaliek” (vai daudz!) no viņas pašas kā personības, šī sieviete par to nepārdzīvos nevienu brīdi – ja reiz viņa ir uzticējusies šim vīrietim un dāvājusi viņam savu sirdi, tad viņa parūpēsies par to, lai šis vīrietis ir vislabākais. Sievietes – Lauvas spēks pārvērst vīrieti par labāku “sevis versiju” ir neatkārtojams.

Mežāzis

Šīm sievietēm viena no nozīmīgākajām lietām viņas dzīvē ir komfortabla ikdiena kopā ar mīļoto vīrieti. Viņa, iespējams, var netikties ar visveiksmīgāko vīrieti, jo viņai ir kāds cits – labāks jau padomā. Ja viņa spēs kādā vīrietī saskatīt viņa būtību, kas viņai patiks, viņa veltīs visus savus spēkus un talantus, lai šo vīrieti padarītu par savu sapņu princi. Un tas nekas, ka pagaidām viņš izskatās pēc mazas, neveiklas vardes. Pasakas nav tikai grāmatu lapās un šīs sievietes to lieliski zina.

Zivis

Šo sieviešu spēks ir viņu… vājums. Viņas uz savu vīrieti var lūkoties tik iedvesmotas, tik cerību pilnas, ka šis skatiens vienmēr pauž vienu – tu esi vislabākais! Zivis ir ārkārtīgi uzticamas sievietes, un, protams, tas motivē vīriešus. Viņi nekad nedomā, ka viņiem varētu būt kāda skaistāka, mīļāka un labāka sieviete par šo. Turklāt, kas nav mazsvarīgi – lai arī Zivis ir ļoti maigas būtnes pēc dabas, grūtos brīžos vīrietis vienmēr var meklēt pie šīs sievietes atbalstu, viņa to nekad neatteiks.

LA.lv