Kokteilis
Dzīvo

Šīs 5 zodiaka zīmes spēj izciest jebkurus dzīves triecienus0

Foto: Pexels

Pateicoties uzņēmībai un neticamajam gribasspēkam šie 5 zodiaka zīmju pārstāvji ir spējīgi tikt galā ar jebkuriem dzīves pārbaudījumiem! Viņiem piemīt spēja no jebkuras situācijas rast izeju, turklāt vēl arī bieži vien pat no sarežģījumiem tikt ārā kā uzvarētājiem.

Un tā, lieliskais piecinieks!

Vērsis

Šīs zīmes pārstāvji ir ļoti uzņēmīgi un mērķtiecīgi pilnīgi visās dzīves jomās, bet it īpaši, ja runa ir par viņu ģimeni un mīļotajiem cilvēkiem. Lai sasniegtu savu mērķi Vērši var mesties iekšā jebkuros pārbaudījumos. Brīžos, kad viņu dzīvē ir kādas nepatikšanas un viņš drosmīgi ar to cīnās, ieteicams viņus netraucēt – jūs viņiem tikai “maisīsieties” pa kājām.

Dvīņi

Viņi ir ļoti sabiedriski un mazliet vieglprātīgi. Taču tā ir tikai viņu maska, ko viņiem patīk valkāt. Bet kad runa ir par nopietniem jautājumiem, Dvīņi mainās līdz nepazīšanai. Viņi izmanto visu savu intelektu un dzīves pieredzi, lai atrisinātu problēmu. Tāpēc grūtības dzīvē viņus tā pa īstam nemaz nespēj nobiedēt.

Lauva

Mūžīgais optimists, kas pa dzīves ceļu dodas ar augsti paceltu galvu. Lauvas pieņem izaicinājumus kā saprotamu dzīves sastāvdaļu. Lauvām ir daudz pacietības, lai tiktu galā ar jebkurām grūtībām.

Jaunava

Visizlēmīgākā zodiaka zīme. Jaunava pieņem lēmumus, rūpīgi visu izplānojot un izsverot visus “par un pret”. Tiecoties pretī mērķim, Jaunava nepievērš īpašu uzmanību tam, kas notiek apkārt – viss, kas traucē tajā brīdī, tiek izslēgts no apziņas. Jaunava nerimises, kamēr problēma nebūs atrisināta un tieši tā kā “plānots”.

Skorpions

Viena no visveiklākajām zodiaka zīmēm. It kā nepietiktu ar to, ka reizēm sarežģītās situācijās viņi nokļūst paši, turklāt apzināti (lai interesantāk!), bet pēc jebkuras situācijas, kas sākumā šķitusi sarežģīta un nelabvēlīga, viņi ir ieguvēji, jo pēc tam kļūst tikai spēcīgāki. Pateicoties iedzimtajai mērķtiecībai un drosmei, jebkura problēma viņu acīs ir pelnījusi atrisinājumu.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Latvijā radīts pirmais bezgrēka saldējums: tikpat garšīgs, bet mazāk kaloriju
2 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
“Prāta vētras” koncertā Liepājā būs pieejama apsargāta velonovietne
2 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: klajā nācis video, kurā nofilmējušās 100 skaistākās Latvijas meitenes
2 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

KD
Krista Dzidzēviča
Veselam
“Sabiedrība ir neizglītota!” Kādēļ neprotam pieņemt cilvēkus ar invaliditāti?
3 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Liepājā veikala kasiere “vēsi” iepērkas ar klienta aizmirsto kredītkarti
1 stunda
LA
LA.LV
Ekonomika
FOTO: Vecrīgā atklāj “Maxima Express” veikalu ar paplašinātu kafejnīcas zonu
40 minūtes
MA
Māris Antonevičs
Latvijā
“Zemestrīce” valdošajā koalīcijā pēc Mežvieta atkārtotas apstiprināšanas amatā
1 stunda
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: Ļaudis šajā koalīcijā tik viegli aizvainojami, ka bail
5 stundas