Runa nav tikai par to, ka šie cilvēki saskumst, kad cieš neveiksmi. Nē, tas burtiski viņus iznīcina un izsit no rāmjiem. Šie cilvēki izcieš spēcīgus emocionālus satricinājumus, kad viņiem kaut kas neizdodas vai viņi cieš neveiksmi.

Auns

Patiesībā Auni ir ļoti konkurētspējīgas zodiaka zīmes – jādomā, ka lielāku izcilnieku par viņiem nemaz nav. Auni ir ļoti ambiciozi un ir apveltīti ar milzīgu enerģiju. Viņiem ir optimistisks skats uz dzīvi un ļoti liela tieksme sasniegt savus mērķus. Tieši tāpēc viņiem ir ārkārtīgi grūti samierināties ar neveiksmēm. Viņi to nedara – viņi nesamierinās, jo zina, ka viņiem piemīt viss, lai viņi būtu vislabākie.

Mežāzis

Mežāzis mīl strādāt. Bet tāpat viņam patīk sapņot. Dažreiz viņi sapņo pārāk daudz. Un tajos brīžos, kad cieš neveiksmi, viņi pilnībā zaudē kontroli pār notiekošo. Mežāzis burtiski jūk prātā un nekas viņu nespēj mierināt. Šie cilvēki, tāpat kā Auni, vienmēr vēlas būt pirmajā vietā un nekas viņus neapstādinās, lai sasniegtu savus sapņus. Bet neveiksme? Tas vienmēr ir neplānoti un viņi tam nekad nav gatavi, jo nemaz nepieļauj tādu iespēju….

Lauva

Lauva uzskata, ka viņai ir tiesības uz visu, ko viņa šajā dzīvē vēlas. Viņi tic, ka visam ir jānorit “pēc plāna”. Šie cilvēki ir kā mazliet apsēsti tajos gadījumos, kad neiegūst to, ko vēlas. Viņi kļūst ļoti nikni un vaino pie tā visus.

Vēzis

Iemesls, kāpēc Vēzis tā cieš neveiksmes gadījumā ir tāds, ka šie cilvēki ir ļoti jūtīgi un emocionāli. Tāpēc tad, kad notiek kaut kas ne tā, kā plānots, tad viņi ļoti, ļoti pārdzīvo. Tas laupa viņiem daļu no sirds, turklāt ļoti ilgi paliek atmiņā.