Kokteilis
Mīli

Šīs 4 horoskopa zīmes reibumā vienmēr raksta saviem bijušajiem!0

Foto: Pixabay

Katram no mums piemīt dažādi trūkumi, bet šo četru zodiaka zīmju pārstāvjus vieno viens kopīgs trūkums – kad viņi nedēļas nogalē ir devušies uz kādu ballīti un tur ir gadījies iedzert, viņi raksta īsziņas vai sazinās internetā ar saviem bijušajiem. Smieklīgi? Bet fakts!

Auns

Kad Auns iereibst, viņam patīk rakstīt saviem bijušajiem, lai atgādinātu, cik viņi ir šausmīgi cilvēki. Ja dzīvē nav pietiekami daudz konfliktu, Auns var sākt strīdēties par bijušajiem, lai radītu spriedzi, kas tam nepieciešama. Aunam ne tik daudz rūp sava taisnība, kā iespēja atbrīvoties no liekās Uguns enerģijas, kuru tas paspējis uzkrāt. Alkohola lietošana var likt viņam no rīta sadarīto nožēlot. Pirms doties uz bāru, varbūt bija vērts atstāt mājās telefonu?

Dvīņi

Dvīņi kļūst pļāpīgi, kad iedzer, un šīs zīmes pārstāvji var mierīgi nosūtīt negaidītu SMS ar jautājumu “čau, kā klājas?” bijušajam draugam vai draudzenei. Pēc tam viņi, visticamāk, sāks runāt par visu, kas attiecībās nebija kārtībā. “Kurā brīdī tu pārtrauci mani mīlēt?”, “Kāpēc tu domā, ka mēs nevarējām būt kopā?”, “Vai tev bija jūtas vēl pret kādu, kamēr mēs bijām kopā?” Dvīņiem šādā gadījumā palīdzētu labs draugs, kurš iejauktos un pieliktu šai sarakstei punktu. Jo visi šie jautājumi tikai uzsplēš senas rētas. Dvīņiem būtu labāk tās neaiztikt, lai izdziedinātos!

Jaunava

Kad Jaunava izlaiž matus, tas nozīmē, ka viņai tiešām pēc garas darbdienas nepieciešams atslābināties. Jaunavas visu patur sevī, kamēr uzsprāgst. Ja reibumā šis cilvēks gatavojas rakstīt bijušajam, tad, visticamāk, sāks paust savu ievainojamību un jūtas burtiski no zila gaisa. Jaunavas parasti nemēdz būt jūtelīgas, un tāda izturēšanās var viņās radīt neaizsargātības sajūtu. Viņam labāk atlikt SMS nosūtīšanu līdz rītam, lai varētu mierīgi pārskatīt tās saturu. Un droši vien izdzēst.

Ūdensvīrs

Iedzēruši Ūdensvīri kļūst visnotaļ dīvaini. Viņiem parasti šķiet, ka vairākums cilvēku viņus nesaprot, tāpēc viņi satiekas tikai ar tiem, kuri patiešām saprot, kas notiek viņu galvās! Vientuļš, iereibis Ūdensvīrs atcerēsies par bijušajiem, nosūtot kādam SMS, lai atkal sajustos saprasts. Bet bijušie lieku reizi atgādinās Ūdensvīram, cik viņš dīvains, un no rīta viņš tāpēc jutīsies visai slikti.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: talantīgā dziedātāja Linda Leen savaldzina klausītājus un skatītājus Rīgas centrā
7 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
Gluži kā burves: TOP 5 zodiaka zīmju pārstāves, kas ir vislieliskākās saimnieces
23 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: cik labs grāmatu pazinējs tu esi – vari nosaukt šo 18 grāmatu pareizos nosaukumus?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Kam ticēt – realitātei vai solījumiem? Ekskluzīva saruna ar “PNB Bankas” vienu no īpašniekiem, miljardieri Rodžeru Tamrazu
Ekskluzīvi 2 stundas
LE
LETA
Dabā
Ciklona ietekmē trešdien dažviet iespējams ļoti stiprs lietus
31 minūtes
SK
Skaties.lv
Latvijā
Kad izbrauca, laiks bija labs, viļņi sacēlās vēlāk. Sīkāk pastāsta par jūrā pazudušā Aiga Audera meklējumiem
2 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
FKTK soda “Valmieras stikla šķiedru”
24 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Ministru viedokļiem daloties, valdība vēl nepieņem lēmumu par LU rektoru
1 stunda