Kokteilis
Dzīvo

Šīs 3 zodiaka zīmes sevi nenovērtē: pilnīgi nesaprotams, kāpēc!0

Foto: Pixabay

Pat tie, kas īpaši netic astroloģijai, piekritīs, ka dažām zodiaka zīmēm ir kopīgas rakstura īpašības. Daudzi, piemēram, zina, ka dzimuši līderi ir Auni un Lauvas, bet kuri ir tie cilvēki, kuriem tieši pretēji – ir problēmas būt līderiem? Turklāt vēl bieži vien viņiem nepatīk būt lielās kompānijās vai uzstāties publikas priekšā.

Astrologi uzskata, ka šādas zodiaka zīmes ir tikai trīs:

Vēzis

Ļoti emocionālas un jūtīgas zodiaka zīmes, turklāt vēl piedevām arī ietiepīgas un vēl tāds “sīkums” – viņi slēpj no citiem to, ko domā un jūt. Īpašos mirkļos, kad viņi jūtas nepārliecināti, var būt ļoti bikli. Viņi nav raduši balstīties uz kāda cita palīdzību, lai gan intuīcija viņus nekad nepieviļ.
Vēži ļoti sāpīgi uztver kritiku. Pat nejauši pateikta piezīme vai joks liek viņiem aizdomāties par to, ko viņi šoreiz ir izdarījuši nepareizi. Turklāt katru reizi, kad tas notiek, viņi sevi “ēd” no iekšpuses. Viņi mocās ar vainas apziņu pat tad, kad ne pie kā nav vainīgi.
Un patiesībā pilnīgi nesaprotami, kamdēļ viņi to dara, jo šajā zodiaka zīmē dzimst ļoti talantīgi un aizraujoši cilvēki, kas ir brīnišķīgi draugi un uzticami partneri.

2. Jaunava

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji varētu kalpot kā dzīvs piemērs vārdam “paškritika”. Viņi pret sevi attiecas tik ļoti kritiski kā pret apkārtējiem. Un, ja jūs pazīstat kādu Jaunavu, tad varat iedomāties, kā tas ir. Nemitīgie centieni visu izdarīt ideāli, pašam būt ideālam dažreiz var ļoti traucēt. Tā rezultātā Jaunavas bieži kļūst nepārliecinātas par sevi, cenšas atrast sev dažādus attaisnojumus, ko viņiem nemaz nevajag!
Šie cilvēki nav tendēti uzticēties saviem instinktiem un ļoti bargi sevi soda par vismazākajām kļūdām. Jaunavas nemelo, neatriebjas, neprot izlikties un vēl piedevām ir biklas.
Mīļās, Jaunavas – jūs esat brīnišķīgi cilvēki! Jūs esat gudri, centīgi, godīgi, racionāli – jūsos ir tik daudz brīnišķīgu īpašību, ka tās varētu izdalīt vēl kādai citai zodiaka zīmei.

3. Zivis

Trauslas, emocionālas, nemitīgi nepieciešams just atbalstu no citiem cilvēkiem. Zivīm nepatīk atrasties svešās kompānijās, starp daudz cilvēkiem, nepatīk uzstāties publikas priekšā, tāpēc dažkārt šie cilvēki var likties vīzdegunīgi vai iedomīgi, kaut pēc būtības tā nemaz nav. Šie cilvēki savu paziņu loku samazina līdz minimumam, atstājot vien vislabākos draugus savā tuvumā.
Zivis visvairāk pārdzīvo par to, ka viņi paliks nesaprasti un neatbalstīti, bet, ja kāds pasaka kādu kritisku piezīmi par kādu viņu talantu – tā ir katastrofa!
Zivis, jūs patiešām esat neticami talantīgi un emocionāli cilvēki – nekautrējieties no šīm sajūtām! Jo pateicoties tādiem cilvēkiem kā jūs, šī pasaule kļūst citādāka un daudzus iedvesmo – jūs protat izkrāsot to!

LA.lv