Kokteilis
Mīli

Šīs 10 frāzes vīrieši no savām mīļotajām sievietēm vēlas dzirdēt biežāk0

Foto: Pixabay

Ja tu patiešām mīli savu vīrieti un tevi domā par jūsu attiecībām, rūpējies par sava vīrieša labsajūtu. Vīrieši mīl ar acīm un ausīm: lūk, dažas frāzes, kas tev viņam jāsaka gandrīz vai katru dienu!

1. “Es tev ticu!”

Protams, daudziem vīriešiem pašapziņas netrūkst tāpat, bet dažkārt viņiem ir ļoti svarīgi to dzirdēt, ka kāds ļoti tuvs cilvēks viņiem tic. Katram cilvēkam gadās pašvērtības krīze, bet partneris tieši tāpēc arī r vajadzīgs, lai atbalstītu un vienmēr sniegtu pārliecību.

2. “Tu esi ļoti izskatīgs”

Ne tikai sievietes vēlas izskatīties skaistas, arī viņi. Vairums vīriešu savam ārējam izskatam pievērš ne mazums uzmanības. Un tāpat kā sievietes mīl saņemt komplimentus par savu izskatu.

3. “Tu esi ļoti seksuāls”

Ir liela starpība – izskatīties pievilcīgi un seksuāli. Otrajā gadījumā vīrietis saprot, ka ir svarīgi ne tikai labi izskatīties, bet arī iekārdināt tevi.

4. “Tu esi citādāks”

Katrs cilvēks ir neatkārtojams, bet ja jūs viņam to pateiksiet, viņš to no sirds novērtēs. Neviens negrib būt kāda cita kopija!

5. “Es jūtos labi kopā ar tevi”

Dažkārt zemapziņā vīrietis baidās, ka viņa mīļotā sieviete var aiziet prom, pie kāda cita – atrast labāku, bagātāku, izskatīgāku… Tāpēc ir svarīgi, ka tu atgādini savam vīrietim to, kā tu jūties šajās attiecībās!

6. “Es tev uzticos”

Neviens nevēlas būt attiecībās, kurās partneris viņam neuzticas. Vīriešiem patīk dzirdēt, ka viņiem uzticas, tas viņam dod spēku un pārliecību tavu uzticību nepievilt.

7. “Vari, lūdzu, man palīdzēt?”

Vīriešiem patīk justies vajadzīgiem un stipriem. Svarīgs ir tikai tonis, kādā tu to viņam palūdz.

8. “Pamēģināsim!”

Tas viņu dara uzmanīgu un mazliet uzbudinātu – tas būs kaut kas jauns: kāda aizraujoša izklaide, bet varbūt kāds eksperiments seksā?

9. “Man nebija taisnība”

Dažkārt mēs attiecībās esam ļoti ietiepīgi un nevēlamies atzīt savas kļūdas. Taču tieši kļūdu atzīšana palīdz virzīties tālāk.

10. “Es tevi gribu…”

Vīrieši neprot lasīt domas. Viņi nemīl “minēt” tavus mājienus. Ja tu kaut ko vēlies, tad tā arī viņam pasaki un šis teikums jebkuram vīrietim liek justies īpaši.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv