Kokteilis
Baudi

Ar karstasinīgiem ritmiem sirdsdziesmu aptaujā triumfē Annas Dribas dziesma par mīlestību0

Publicitātes foto

Ar krāšņu priekšnesumu un karstasinīgiem ritmiem “Latvijas sirdsdziesmu” februāra aptaujā uzvarēja flamenko dejotājas un dziedātājas Annas Dribas dziesma “Es iemīlējos”. Skatītāji ar savu balsojumu izvēlējās vēl divas ziemas aptaujā izskanējušās dziesmas, kas būs dzirdamas “Latvijas sirdsdziesmu” finālā – Jāņa Moiseja “Ak, cik vienādi esam” un Loretas Macijevskas-Livčas un Anatolija Livča izpildīto dziesmu “Kamolītis”.

Romantiskās dziesmas “Es iemīlējos” mūzikas autors ir Arturs Sabilo, bet vārdus kopā ar Annu sacerējis Viktors Papras. Par dziesmas “Es iemīlējos” uzvaru Anna smaidot atzīstas: “Es biju ļoti priecīga uzzināt par to, ka mana dziesma ir februāra uzvarētāja. Šī uzvara man nozīmē to, ka ir jāgatavo skaists šovs jūnija fināla konkursam.” Kas atslēdza klausītāju sirdis? Anna mulsi nosaka: “Es nezinu, kas uzrunāja klausītājus, bet varbūt tā ir mīlestības tēma, kura ir tik tuva visiem cilvēkiem.”

Anna – meitene ar tumši, tumši brūnām acīm, kura ir iemīlējusies princī ar gaiši zilām acīm. Kas dziesmā dzied: “Es iemīlējos! Es tavās gaiši zilajās acīs iemīlējos! Tu mani iedvesmo, tu esi laimes avots! Es esmu tava princese. Šī mīlas gaisma spīd starp mums.” Noklausoties Annas dziesmu, gribas jautāt – vai pretpoli pievelkas? “Jā, tā ir taisnība, un manā dziesmā to var sadzirdēt,” nosmej Anna. Runājot par dziesmu sarakstīšanu, Anna atzīstas: “Lai sacerētu dziesmu, vajag ideju un iedvesmu. Es vienmēr rakstu dziesmas par patiesu stāstu. Iemīlējos un uzrakstīju dziesmu, un tā ir patiesa un par patiesību. Man patīk darīt patiesas lietas, tad cilvēki to var labāk sajust. Šoreiz tā ir mīlestība.”

Video:

LA.lv