Kokteilis
Dzīvo

Sindija Vilde pēc divdesmit Rīgā nodzīvotiem gadiem pārceļas uz dzīvi Liepājā0

Foto: LETA

Pasākumu aģentūras “Bordo” īpašniece Sindija Vilde nesen pārcēlusies no Rīgas uz dzīvi Liepājā un sauc šo pilsētu par savu iedvesmas vietu, raksta žurnāls “Privātā Dzīve”.

Ar Liepāju Sintiju pirms aptuveni 12 gadiem esot iepazīstinājis viņas bijušais vīrs (Jānis Spinga – PDZ) un jau toreiz šī pilsēta Sindiju esot apbūrusi un savaldzinājusi. Sindija uz Liepāju pārcēlusies gadumijā un jau aptuveni divus mēnešus var saukt sevi par liepājnieci. par liepājniekiem nu kļuvuši arī Sindijas ģimenes locekļi – piecgadīgais dēliņš Hugo un veimāras putnusuns Rausis. Sindija žurnālam stāsta, ka arī dēls ir ļoti priecīgs par dzīvi Liepājā un visu laiku skaļi skandinot, cik ļoti vēlas braukt uz Liepāju un kā viņam tur patīk.

“Nebrīnos, ka te radīti brīnišķīgi mūzikas un mākslas darbi, jo šī pilsēta patiešām iedvesmo. Es vienkārši esmu neprātīgi iemīlējusies šajā pilsētā. Jūtos, kā mājās – savā iedvesmas pilsētā un oāzē. Kad tuvojamies Liepājas zīmei, abi r mazo dēlēnu kliedzam Liepaaaaja!” – Sindija stāsta žurnālam “Privātā Dzīve”.

Nomainīt kustīgu dzīvi Rīgā pret rimto dzīves ritmu Liepājā neesot bijis grūti, jo arī tur viss notiek, tikai viss ir mazākos apmēros. “Viss ir tuvu un pārvietošanās ar kājām ir tik brīnišķīga! Vienā dienā paspējam gan uz baseinu un spa, gan uz leļļu teātra izrādi un koncertu, gan pastaigāties gar jūru. Rīga man izrādījās par saspringtu.”

Sindijas aģentūras birojs un pārējā komanda darbojas Rīgā, tāpēc darba dēļ viņa ir spiesta mērot vairāk kā 200km tālu ceļu. Taču viņa secinājusi, ka būdama tikai divas dienas Rīgā, darba produktivitāte ir daudz lielāka, kam esot pielāgojusies arī pārējā komanda.

Sindija Vilde atklāj, ka šobrīd Liepājā īpaši ir iecienījusi Bernātu pludmali un atjaunoto kafejnīcu “Dzintariņš”, kā arī jūrmalas parku ar riteņbraucēju celiņu, bet dēls Hugo esot ļoti iemīlējis Porziņģa laukumu.

Foto: LETA un Facebook.com

LA.lv