Kokteilis
Apbrīno

Šīm attiecībām neviens neticēja: prinča Harija un Meganas Mārklas 7 laimīgas laulības noslēpumi0

Foto: REUTERS/ SCANPIX/ LETA

34 gadus vecais princis Harijs un 37 gadus vecā amerikāņu aktrise Megana Mārkla šobrīd izbauda jauno vecāku jauno lomu, audzinot savu dēliņu Ārčiju, kas pasaulē nāca šī gada maijā. Šī pāra attiecībām un it īpaši nākotnei maz kurš ticēja – ne karaliskās ģimenes locekļi, ne Meganas kolēģi, ne arī briti, taču viņiem ir izdevies pierādīt, ka mīlestība ir visu varoša. Attiecību eksperti izdevumam Hello! Atklājuši 7 noslēpumus, kas, viņuprāt, Harija un Meganas attiecības padara pat tik īpašām.

1. Pāris attiecībās uztur romantiku. Princis Harijs bieži pārsteidz Meganu ar dažādiem nieciņiem un vērienīgākām dāvanām, tā, piemēram, dēla dzimšanas dienā viņš hercogienei uzdāvināja gredzenu.

Foto: PA IMAGES/ SCANPIX/ LETA

2. Viņi atrod laiku, lai noorganizētu sev romantiskas tikšanās, par kurām bieži neviens nezina. Neskatoties uz to, ka viņi ir vieni no atpazīstamākajiem cilvēkiem uz planētas, viņiem ir izdevies saglabāt noslēpumā pat savu medusmēnesi. Neviens līdz šim brīdim nezina, kur jaunlaulātie atpūtās pēc kāzām.

3. Princim Harijam un Meganai Mārklai ir vienāda humora izjūta. Tas attiecībās ir ļoti svarīgi. Reiz, kādas oficiālās vizītes laikā, kad kāds uzdeva jautājumu Meganai par gaidāmo bērniņu, princis Harijs atjokoja: “Vai tu esi stāvoklī?”. Megana par to sirsnīgi pasmējās.

Foto: Scanpix

4. Viņi lepojas viens ar otra sasniegumiem un nelaiž garām iespēju par to pastāstīt citiem. Savā runā pēc dēla Ārčija piedzimšanas, princis Harijs paziņoja, ka ļoti lepojas ar savu sievu.

5. Pāris daudz laika kopā pavada ceļojumos. Pat grūtniecības laikā Megana visur devās līdzi savam vīram, princim Harijam.

Foto: REUTERS/ SCANPIX/ LETA

6. Hercogs un hercogiene ar cieņu izturas pret otra pagātni. Megana Mārkla vairākkārt ir uzsvērusi, cik ļoti ciena princesi Diānu. Bieži to demonstrē arī publiski. Un nekad nav pārmetusi princim Harijam viņa vētraino dzīvesveidu, kāds viņam bija vēl gluži nesen.

Saistītie raksti

7. Sava vīra dēļ Megana ir izdarījusi ļoti daudz. Viņa ir centusies apgūt karalisko protokolu (un, ticiet, tas nemaz nav tik viegli, kā no malas izskatās!), viņa piedalās labdarībā, tā dēļ ceļo pa pasauli, viņa ir atteikusies no veiksmīgas aktrises karjeras un centusies sadraudzēties ar prinča Harija aristokrātiskajiem draugiem.

Karaliene Elizabete kopā ar savu jaunāko mazdēlu – princi Hariju un viņa sievu Meganu Mārklu, šī gada jūlijā.
Foto: Scanpix

LA.lv