Par šīm 3 zodiaka zīmēm varētu teikt, ka tās dzīvo dubulto dzīvi, tāpēc nevērtējiet šos cilvēkus pēc pirmā iespaida.

Dvīņi

Interesanti, ka Dvīņi vienmēr visu zina un par visu ir labi informēti. Kaut kādā veidā, neskatoties ne uz ko, viņiem izdodas būt vienmēr un visur. Protams, Dvīņi tāpat ir ļoti mainīgas personības, kas spēj pielāgoties dažādām situācijām, tas, iespējams, arī visu izskaidro.
Dvīņiem ļoti patīk apkārtējo cilvēku uzmanība, viņi no tās uzlādējas. Viņiem gluži vai ir vajadzība būt sabiedrības centrā un tiešā kontaktā ar cilvēkiem. Tāpēc neesiet pārsteigti – viņi nemitīgi mainās. Un viņiem ir “divas sejas”. Iespējams, ka šodien jūs Dvīņiem esat ļoti interesants, bet jau rīt viņi var jums nepievērst nekādu uzmanību.

Svari

Svari reizēm var šķist gaisīgi, tomēr tie tiecas pēc harmonijas un līdzsvara. Svari viegli saprotas ar dažādiem cilvēkiem, viegli atrod kopīgu valodu, jo ir spējīgi pielāgoties un mainīties. Dažreiz viņi “cieš” no personības dubultošanās – viena viņu daļa kaut ko ļoti vēlas, bet otra daļa noraida šo vēlmi. Šādās konfliktsituācijās pašam ar sevi, Svari nonāk diezgan regulāri. Tiesa, viņi bieži ir arī neapmierināti par kaut ko, vīlušies un dusmīgi. Tas parasti notiek tajos brīžos, kad viņu “divas personības” nav balansā.

Skorpions

Viena no sarežģītākajām zodiaka zīmēm, kāda eksistē. Šie cilvēki ir ļoti noslēpumaini, reti kad ir ārišķīgi. Skorpioni uzticas tikai un vienīgi sev, citi cilvēki viņiem nekad nav autoritātes. Taču ārēji viņi spēj būt ļoti sabiedriski un pat laipni, un apkārtējiem viņi visbiežāk šķiet saistošas un pat magnētiskas personības. Taču savā dziļākajā būtībā Skorpions ir “dvēseļu zaglis”. Viņš prot iegūt cilvēka uzticību apbrīnojami ātri – visās tajās reizēs, kad viņam ir kaut kas nepieciešams no šī cilvēka.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem