Otrdien 5. martā, Latvijas Nacionālajā operā aizvadīta “Lielās mūzikas balvas 2018” pasniegšanas svinīgā ceremonija, kurā paziņoti laureāti astoņās kategorijās. Kategorijā “Gada jaunais mākslinieks” laureāte ir klarnetiste Anna Gāgane, kurai balvu pasniedza Latvijas kultūras ministre Dace Melbārde.

Kultūras ministre Dace Melbārde publiskos pasākumos kā Latvijas valsts robežās, tā ārpus tām vienmēr priecē ar elegantiem, sievišķīgiem un grezniem tērpiem. Arī šoreiz “Lielās mūzikas balvas 2018” pasniegšanas ceremonijā Dace Melbārde demonstrēja izcilu stila paraugstundu.

Foto: LETA

Otrdien, “Lielās Mūzikas balvas” laureātu apbalvošanas ceremonijā ministre bija tērpusies latviešu dizaineru  “MAREUNROL’S” darinātā kostīmā. Nenoliedzami, ka Dace Melbārde ar apveltīta ar perfektu stila izjūtu un ar izvēlēto tērpu pārsteidza ikvienu. Ministres padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos Lita Kokale portālam kokteilis.lv atklāja, ka kultūras ministre reprezentablos pasākumos gan Latvijā, gan ārvalstīs cenšas tērpties latviešu dizaineru darinātos apģērbos.

Foto: LETA

“MAREUNROL’S” tika radīts 2012.gadā, sadarbojoties diviem dizaineriem – Mārītei Mastiņai-Pēterkopai un Rolandam Pēterkopam. Abi dizaineri uzskata, ka stāsts ir galvenais pamats viņu radošajai izpausmei. Tāpēc abi darbojas arī citās mākslas jomās, radot iekārtas, īsfilmas, kā arī kostīmus teātra un operas uzvedumiem. “MAREUNROL’S” vēlas atspoguļot esošo vidi, kas ne vienmēr ir skaidri saskatāma acu priekšā, apvienojot realitāti ar sajūtu sirreālismu. Zīmolam ir ļoti svarīgi dot mērķi un jēgu ikvienai detaļai, ikkatram viņu radītajam apģērbam liekot pastāstīt savu stāstu un dzīvot savu dzīvi.