Kokteilis
Stilo

Šiks un modernisms: kultūras ministre Dace Melbārde nodemonstrē izcila stila paraugstundu0

Foto: LETA

Otrdien 5. martā, Latvijas Nacionālajā operā aizvadīta “Lielās mūzikas balvas 2018” pasniegšanas svinīgā ceremonija, kurā paziņoti laureāti astoņās kategorijās. Kategorijā “Gada jaunais mākslinieks” laureāte ir klarnetiste Anna Gāgane, kurai balvu pasniedza Latvijas kultūras ministre Dace Melbārde.

Kultūras ministre Dace Melbārde publiskos pasākumos kā Latvijas valsts robežās, tā ārpus tām vienmēr priecē ar elegantiem, sievišķīgiem un grezniem tērpiem. Arī šoreiz “Lielās mūzikas balvas 2018” pasniegšanas ceremonijā Dace Melbārde demonstrēja izcilu stila paraugstundu.

Foto: LETA

Otrdien, “Lielās Mūzikas balvas” laureātu apbalvošanas ceremonijā ministre bija tērpusies latviešu dizaineru  “MAREUNROL’S” darinātā kostīmā. Nenoliedzami, ka Dace Melbārde ar apveltīta ar perfektu stila izjūtu un ar izvēlēto tērpu pārsteidza ikvienu. Ministres padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos Lita Kokale portālam kokteilis.lv atklāja, ka kultūras ministre reprezentablos pasākumos gan Latvijā, gan ārvalstīs cenšas tērpties latviešu dizaineru darinātos apģērbos.

Foto: LETA

“MAREUNROL’S” tika radīts 2012.gadā, sadarbojoties diviem dizaineriem – Mārītei Mastiņai-Pēterkopai un Rolandam Pēterkopam. Abi dizaineri uzskata, ka stāsts ir galvenais pamats viņu radošajai izpausmei. Tāpēc abi darbojas arī citās mākslas jomās, radot iekārtas, īsfilmas, kā arī kostīmus teātra un operas uzvedumiem. “MAREUNROL’S” vēlas atspoguļot esošo vidi, kas ne vienmēr ir skaidri saskatāma acu priekšā, apvienojot realitāti ar sajūtu sirreālismu. Zīmolam ir ļoti svarīgi dot mērķi un jēgu ikvienai detaļai, ikkatram viņu radītajam apģērbam liekot pastāstīt savu stāstu un dzīvot savu dzīvi.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: TV šova dalībnieks Vitālijs “iespiests stūrī” atzīstas vēl lielākos melos līgaviņām – patiesībā viņš nemaz nav brīvs vīrietis!
5 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
TOP 4 zodiaka zīmju pārstāvji, kuros vienlaicīgi mīt divas personības
19 stundas
AG
Alise Grieze
Kokteilis
Tavs un mīļotā dzimšanas datums norāda: cik saderīgs pāris jūs esat un kāda būs jūsu nākotne
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Valdība dod zaļo gaismu teritoriālās reformas turpināšanai
16 minūtes
LE
LETA
Dabā
Arī tuvākajā diennaktī vietām gaidāms stiprs lietus un krusa
27 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Kreituse: Tiem, kas paši aiziet no darba, pabalsts jāmaksā vienu mēnesi
1 stunda
VS
Viesturs Sprūde
Pasaulē
Polijā atceras PSRS agresiju
23 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Ukrainā nodedzināta Nacionālās bankas eksprezidentes māja
15 minūtes