8 Komentāri

 1. Karīna

  Kā ar žurnāla abonējumiem? Vai atgriezīs naudu?

 2. gūnars

  Normāli. Cik ilgi var ņemties ar produktu, kas faktiski ir interesants tikai pašai autorei. Es pat dzirdējis par tādu portālu nebiju.

 3. Zane Stavra -Emils Gustavs dibinātāja

  Sāp sirds par šādu ziņu! Jo zinu kā tas ir cīnīties par savu ideju daudzu gadus pēc kārtas un tad bezspēkā projektu slēgt, jo valstī ir pieprasījums pēc lētām bulciņām un alus. Savā laikā aizvēru lielāko daļu Emils Gustavs šokolādes veikalus, ražošanu, ar mokām cīnamies par viena veikala eksistenci šobrīd. Tāpēc birst asaras, ka tādi gaumīgi, izglītojoši, baudāmi projekti kādu izveidoja Signe ar Armandu ir jāslēdz.

 4. Hugenots

  Jā, nu ko lai saka, patiesi žēl. Diemžēl mūsu tirgus nespēj nodrošināt patiesi radošu ideju eksistenci. Mums viss sākas ar labu ideju, enerģisku idejas realizēšnu un beidzās ar dzīvības vilkšanas biznesu. Kāds tur vairs radošums un prieks ja nemitīgi jādomā kā samaksāt algas, nodokļus un nomu. Tas baigi nogurdina. Man piederēja restorāni. Nozvērējos, ka Latvijā vairs nekad. Šeit vienkārši nav iespējams ieņemt pietiekami daudz naudas, par maz ļaužu un ļaužiem par maz naudas. Un tas nav ne labi ne slikti, tā vienkārši ir. Ja gribās normālu biznesu, jākrāmē koferi, kas arī nav nekas slikts.

 5. asdf

  Redzies, uzņēmīgs duraks ir diezgan pabriesmīga kombinācija biznesam. Paskatamies Lursoft šai “uzņēmējai” ir 70 tūkstošu eiro parāds Valstij, kuru, kā izskatās, i netaisās nomaksāt. Varam saderēt, ka tajā brīdī, kad pie 10 tūkstošu parāda bija jāsēžās pie galda un jādomā kā pārstrukturēt biznesu, šī “uzņēmēja” visdrīzāk aizbrauca “komandējumā” uz Toskānu “apzināt ārvalstu kulinārijas portālu biznesa stratēģijas”.

 6. ne duuura

  nu i dura

 7. Manuprāt

  Viss atgriežas. Pret darbiniekiem bija jāizturas cilvēcīgi.

Pievienot komentāru

Obligātie lauki atzīmēti ar *