Kokteilis
Mīli

Sievietes vienaldzība attiecībās: 5 patiesības, kāpēc viņa tā izturas0

Foto: Shutterstock

Viņa ir skaista, gudra, neatkarīga un pašpārliecināta. Viņa atbilst katram tavas ideālās sievietes kritērijam. Viņai piemīt neierobežots potenciāls un viņa ar savu šarmu spēj savaldzināt ikvienu. Tu iemīlies šajā sievietē no pirmā acu skatiena, jo gluži vienkārši līdz šim neesi saticis nevienu tādu, kā viņa.

Tikai mirklis un jūs jau esat pāris. Turklāt, tev šķiet, ka jums būs ilgas un laimīgas attiecības. Taču pēc laika tu saproti, ka šī ideālā meitene nebūt nav tik ideāla, kā tev sākumā šķita, jo viņa nespēj atvērties un atklāti paust savas domas un jūtas. Viņa baidās būt vāja un neaizsargāta tavā priekšā. Līdz tevi pārņem sajūta, ka šai sievietei patiesībā arī par tevi ir vienalga. Viņa neiegulda sevi attiecībās, viņa kļūst sveša un vienaldzīga pret jūsu attiecībām.

Labā ziņa ir tā, ka patiesībā viņai nav vienalga. Viņai tiešām rūp jūsu attiecības un viņa tevi ļoti mīl. Bet viņas personība ir tik spēcīga, ka viņa baidās kļūt ievainojama tavā priekšā.

Lūk, dažas lietas par šķietami vienaldzīgām sievietēm, un kā tu vari palīdzēt savai partnerei atbrīvoties tavā klātbūtnē.

1. Viņa attiecībās ir ļoti piesardzīga

Foto: Shutterstock

Viņa pilnīgi noteikti nevēlas sasteigt attiecība. Varētu pat šķist, ka viņa tās nemaz nevēlās. Taču tev jābūt pacietīgam, iepazīsti viņu pamazām un ļauj viņai iepazīt tevi. Iemanto viņas uzticību, esi uzmanīgs un noskaidro, kāpēc viņa ir tik piesardzīga.

2. Pagātnē viņa piedzīvojusi vilšanos

Viņa ir sieviete, kurai ir augsti dzīves standarti. Turklāt satiekot cilvēkus, viņa sagaida no tiem cieņu un sapratni. Taču ne vienmēr cerības tiek attaisnotas un viņa ir piedzīvojusi arī neskaitāmas vilšanās dzīvē. Tieši tāpēc viņa jūtas iztukšota un baidās tikt pievilta atkal. Tev jābūt pacietīgam un iejūtīgam. Ļauj viņai noticēt, ka neesi tāds, kā citi vīrieši.

3. Viņa tevi pārbauda

Foto: Shutterstock

Viņa vēlas tevi pārbaudīt tikai tāpēc, ka līdz šim savā dzīvē ļāvusi ienākt cilvēkiem, kuri patiesībā to nebija pelnījuši. Turklāt viņa ļoti pārdzīvoja šo cilvēku zaudējumu. Visticamāk viņa tevi ļoti mīl un ir tev pieķērusies, taču viņa baidās tikt sāpināta vēlreiz. Tieši tāpēc viņa vēlas pārliecināties, ka jūsu attiecības ir nopietnas un arī tev tās ir svarīgas.

4. Viņa ir daudz jūtīgāka, kā tev sākumā šķita

Sākotnēji tev varētu šķist, ka viņa nav emocionāla un jūtīga. Savā ikdienā viņa ir ļoti strikta un korekta, arī attiecībās. Viņa šķiet ļoti savaldīga un emocijas neizpauž. Patiesībā tā ir tikai maska, aiz kuras viņa slēpj savu sievišķīgo personību. Tas ir veids, kā viņa jūtas komfortabli, jo viņa nevēlas, lai apkārtējie iepazītu viņas patieso būtību. Katra sieviete ir trausla būtne. Pievērs uzmanību viņas manierēm, žestiem. Izsaki komplimentus un ļauj viņai pamazām atbrīvoties. Lai viņa jūtas pārliecināta, ka esot kopā ar tevi, viņa ir drošībā un var izpaust savu patieso sievietes būtību.

5. Patiesībā viņai rūp jūsu attiecības

Foto: Shutterstock

Iespējams, tev šķiet, ka viņai neinteresē jūsu attiecības, jo viņa kļuvusi ļoti atturīga, sveša un gluži vienkārši neizrāda nekādu interesi par jūsu kopā būšanas mirkļiem. Patiesība ir cita. Viņai tiešām rūp jūsu attiecības, iespējams, pat ļoti. Tieši šī iemesla dēļ viņa cenšas būt piesardzīga. Viņai ir bail tevi pazaudēt un tapt sāpinātai. Tāpēc izrādi viņai to, cik ļoti daudz viņa tev nozīmē, un cik ļoti tu viņu mīli un cieni.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: izvēlies mandalu – šī izvēle atklās visu par tavu personību
19 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
6 zodiaka zīmju pārstāvji, kuriem nav intuīcijas
19 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
No šodienas Latvijā pieejams YouTube Music
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

KD
Krista Dzidzēviča
Veselam
“Sabiedrība ir neizglītota!” Kādēļ neprotam pieņemt cilvēkus ar invaliditāti?
1 stunda
IM
Ingrīda Mičāne
Ekonomika
“Nevis “ar masu”, bet ar kvalitāti par pieņemamu cenu.” Liepājā ražo plāksterus NVS “brūcēm”
3 stundas
LE
LETA
Laukos
Vasaras aveņu raža šogad padevusies laba, ar rudens avenēm – švakāk
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Petraviča nepatīkami pārsteigta par bāriņtiesu neieinteresētību atrast bērnam ģimeni
1 stunda
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: Ļaudis šajā koalīcijā tik viegli aizvainojami, ka bail
3 stundas