Kokteilis
Mīli

Sievietes krāpj: beidzot atklāts iemesls, kāpēc viņas to dara0

Foto: Pexels

Ir atklāts iemesls, uz ko daudzus gadus esam mēģinājuši rast atbildi: kāpēc sievietes krāpj? Pētījuma autore atklāj, ka apkopotās atbildes arī viņai pašai bijušas liels pārsteigums.

Un, tātad, kāpēc sievietes sper sānsoļus?

Izrādās, ka sievietes visbiežāk sper sānsoļus, lai glābtu attiecības! To noskaidrojusi zinātnieku grupa no Misūri štata, raksta laikraksts “New Times”.

Pētījumu veikusi socioloģijas profesore Alīsija Vokere, kura kopā ar kolēģiem viena gada garumā veikusi aptauju starp sievietēm, kas vismaz reizi attiecību laikā ir bijušas neuzticīgas saviem vīriešiem. Šos rezultātus Alīsija arī nopublicējusi savā grāmatā “The Secret Lives of Cheating Wives”.

Vokeres pētījumā piedalījās sievietes vecumā no 24 līdz 65 gadu vecumam, kuras ir krāpušas savus vīrus un aktīvi apmeklējušas arī iepazīšanās saitus, kas piedāvā seksuāla rakstura attiecības precētiem cilvēkiem. Aptauja pierādījusi, ka vairumā gadījumu sievietes uz partnera krāpšanu pamudinājusi mīlestība pret savu vīrieti un vēlme izbēgt no šķiršanās, ko viņas darījušas, apmierinot savas seksuālās vajadzības.

“Vairāk kā puse aptaujāto sievieti atzinušās, ka attiecībās ar savu vīru vai partneri viņā pietrūkst seksa vai arī viņas nekad nav izjutušas orgasmu vai izjūt to reti, kā rezultātā viņas meklē veidu, kā šo kaisli apmierināt “citur”. Tāpat man izdevās noskaidrot, ka vairums sieviešu, kas krāpušas savus partnerus nevēlas šķirties un apgalvo, ka mīl savus vīriešus,” – atzīmējusi profesore.
Pētījuma autore papildinājusi, ka šis atklājums bijis viņai liels pārsteigums.

“Viņām tas nav bijis spontāns lēmums. Viņas nemeklē citu vīrieti, viņas meklē orgasmu. Viņas spērušas sānsoļus, lai saglabātu, nevis izjauktu attiecības ar savu partneri. Tādā pat veidā var konstatēt, ka visas šīs sievietes ir vēlējušās apmierināt savas fiziskās vēlmes un saņemt to, ko nespēj iegūt no sava mīļotā vīrieša,” – viņa piebilda.

Bez tam, sievietes, kas piedalījās pētījumā, pauda uzskatu, ka pēc sānsoļiem viņas ir kļuvušas par labākām sievām un mātēm, nekā līdz tam. Viņas tāpat bija pārliecinātas par to, ka sānsolis bija ļāvis viņām saglābt “grimstošās” attiecības ar vīru.

Un kā domā tu?

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Nedēļas nogalē “Engure Cafe” pagalmā bezmaksas koncertā uzstāsies “The Sound Poets” un “Laika Suns”
16 stundas
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Katrīne Sauliete: “Brīži, kad sēžu noraudājusies vai rāju bērnus, – tas paliek ārpus mana profila. Sociālajā vidē vajag laimīgus cilvēkus”
Intervija 17 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
VIDEO: īsais kurss Itālijas kino vēsturē
17 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

RO
Regīna Olševska
Latvijā
Pirmspensijas cilvēki stājas augstskolās. Kas ir pieprasītas programmas?
7 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Negaisā Polijas Tatros dzīvību zaudējuši četri cilvēki, bet 30 ievainoti
6 stundas
LE
LETA
Latvijā
Jūrmalas restorānā tikušies Šlesers un Rīgas domnieks Bergmanis 2
11 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Divi puikas vieni paši izdzīvo trīs dienas: paglābj veiksmīga sakritība 2
6 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Sinoptiķi pavēsta, kad gaidāms karstākais laiks: prognoze 7 dienām
10 stundas