Kokteilis
Mīli

Sieviešu vientulības iemesli atbilstīgi zodiaka zīmei3

Foto – Fotolia

Katra sieviete sapņo satikt savu otro pusīti, lai kopā laimīgi nodzīvotu visu dzīvi. Taču notiek tā, kas tuvojoties mūža vidum, tu secini, ka laulības vārti tev joprojām ir slēgti. Pameklēsim sieviešu vientulības iemeslus dzimšanas horoskopā, un atrodot, pacentīsimies mainīties tā, lai beidzot iegūtu personisko laimi.

Vientuļa sieviete Auns
Vientulības iemesls var būt kareivīgs amazones raksturs. Sievietēm Auniem ir raksturīga pašapliecināšanās savstarpējās attiecībās. Viņas lepojas ar “uzvarētajām kaujām”. Tev partnerattiecības ir boksa rings. Tā kā Auns ir Uguns zīme, tev gribas karstas attiecības, taču biežāk tu partneri sāpīgi apdedzini, bet sev sagādā galvassāpes.

Vientuļa sieviete Vērsis
Attiecības var neizdoties pārāk merkantilās pieejas tām. Sievietēm Vēršiem nepieciešami vīrieši ar “kvalitātes zīmi”, kuri bez ierunām kļūst par viņu īpašumu. Un šajā ziņā viņas ir nelokāmas. Vīrieši nav gatavi kļūt par absolūtu tavu īpašumu. Bet tu neesi gatava piekāpties.

Vientuļa sieviete Dvīņi
Attiecību neesamība var būt skaidrojama ar slēgtu telpu nepanesību, kāda Dvīņiem ir laulība. Vai tad iespējams noturēt rokās gaisu? Mainīgā Gaisa stihija prasa jaunus iespaidus un partnerus, ne katrs vīrietis ir spējīgs to uzturēt. Jūsu gadījumā oficiālas partnerattiecības var nomainīt ar virtuālu laulību, piemēram, iepazīšanās vietnē.

Vientuļa sieviete Vēzis
Visticamāk, ka vientulības iemesls ir tas, ka sievietes Vēži nopietni uztver attiecības un smacē nost ar savu mīlestību; tiecas uztiept savu viedokli. Šo zodiaka zīmi pārvalda Mēness, kas veicina vieglu aizvainojamību. Tev vajadzīgs partneris, ar kura justies kā aiz akmens sienas, bet biežāk trāpās “kartona sienas”.

Vientuļa sieviete Lauva
Tev var būt kolosāls pašnovērtējums ar dievišķas izredzētības sajūtu. Harizmātiskā uguns enerģija prasa apbrīnu. Tu vari jebkuru notikumu padarīt par izrādi: melodrāmu, traģēdiju, fantasmagoriju, skatoties kādā tu esi noskaņojumā. Citu sieviešu klātbūtni savā “praidā” tu nepieņemsi. Atliek runāt monologu tukšā teātrī.

Vientuļa sieviete Jaunava
Jaunava var būt “precējusies” ar darbu. Līdzko Jaunavas ienāk attiecību pasaulē, ieciklēšanās uz sava izredzētā trūkumiem rada nepieciešamību tos izskaust. Vēlme pēc kārtības ir tavs parastais stāvoklis, bet kuram normālam vīrietim patīk gulēt sterilā gultā? Par dabisku viņa vēlmi kļūst bēgšana.

Vientuļa sieviete Svari
Zodiakālajā aplī Svari ir pazīstami ar savu spēju novērtēt situāciju no pretējiem redzes punktiem. Problēma nav tajā, ka sievietēm Svariem nav no kā izvēlēties savu partneri, bet tajā, ka šis solis nozīmē atteikšanos no citiem variantiem, bet tev tas nav pieņemams. Lūk, tā arī sievietes Svari meklē ideālo vīrieti. Šeit vietā aizdomāties, cik ideālas ir viņas pašas.

Vientuļa sieviete Skorpions
Sievietes Skorpioni mīl tik dziļi, ka biedē partneri. Turklāt viņas spēj atpazīt melus labāk par Šerloku Holmsu. Krāpšanas jautājumos Skorpioniem neeksistē tas, cik sen tas noticis. Skorpiona ievainotā patmīlība neļauj viņai mierīgi dzīvot, kamēr aizvainotājs nav izjutis mokošas sāpes no viņu indīgā kodiena.

Vientuļa sieviete Strēlnieks
Sievietei Strēlniekam var būt nekomfortablas monogāmas attiecības, un kamēr ir iespēja, viņa izvairās no laulībām. Nav viegli uzlikt grožus kentauram. Strēlnieka zīmi pārvalda Jupiters, kas apveltījis to ar pārmērīgām gaidām. Sievietēm Strēlniekiem vajadzīgas attiecības, kas piesātinātas krāsām. Viņas krastā gaida “sārtās buras” līdz brīdim, kamēr viņām nesāk maksāt pensiju.

Vientuļa sieviete Mežāzis
Vientulības iemesls var būt vai nu karjeras būvēšana, vai vēlme valdīt. Gan vienā, gan otrā gadījumā sievietes Mežāži rīkojas stingri. Vīriešiem neizdodas pārvarēt un salauzt biezo sienu, ar kuru sievietes Mežāži apjož savas tiesības uz vientulību. Sievietēm Mežāžiem ir grūti sākt uzticēties, sadarboties un mīlēt, tāpēc vieglāk ir izvairīties no emocionāliem sakariem.

Saistītie raksti

Vientuļa sieviete Ūdensvīrs
Vientulība ir sievietes Ūdensvīra dumpinieciskās dabas rezultāts. Sievietēm Ūdensvīriem tīkamākas ir neformālas attiecības bez saistībām. Visticamāk, viņas lepojas ar izcilu individuālismu, izvēlas dzīvot nesaprotot, ka nav piemērotas ģimenes dzīvei ārkārtīgā nepraktiskuma dēļ. Ūdensvīriem raksturīgais ekscentrisms labāk piemērots draudzīgām attiecībām, nevis kopdzīvei.

Vientuļa sieviete Zivis
Vientuļai sievietei Zivīm brīvība var būt apzināta vai neapzināta izvēle. Zivis no kopdzīves attur bailes nonākt atkarībā, jo jebkurš cilvēks, ar kuru Zivis izveido sakarus, “ierakstās” viņas dvēselē, aizmirstot, pēc viņas domām, novilkt “netīros apavus”. Zivis ir vismīklainākā zodiaka zīme. Tām patīk dzīvot bez noteikumiem un rīkoties saskaņā ar instinktiem. Vienkāršāk ir nomainīt attiecības ar iluzoru pasauli.

Avots: “vedmochka.net”

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Meganu Mārklu vaino neērtību radīšanā Ņujorkas iedzīvotājiem
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: Madara Kiviča atzinusies, ka trenējas leģendārā Aivara Visocka vadībā
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: dziedātāja Marija Naumova atzinusies, ka 13. datums viņas dzīvē ir ļoti veiksmīgs un personīgs
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Pedagoģiju studējušo daudz, bet skolotāju – maz
21 minūtes
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Ir skaidrs, kurš turpmākos četrus gadus valstī būs centrālais atslēgas cilvēks 2
3 stundas
LE
LETA/LA.LV
Dabā
Sinoptiķi svētdien izsludinājuši Latvijā oranžā līmeņa brīdinājumu par stipru vēju
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Bērnu slimnīcā nonākuši vēl 4 bērni ar aizdomām par zarnu infekciju
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Dreiliņos ugunsdzēsēji izglābj 17 cilvēkus, kad aizdedzies atkritumu konteiners
2 stundas