Saiknē, kas ir starp divām sievietēm ir kaut kas īpašs. Kad redzi divas draudzenes atpūšoties kopā, abpusēji tuvās jūtas ir ļoti redzamas. Tā nav reta parādība – redzēt, kad divas draudzenes sadodas rokās, apskaujas un izrāda savu pieķeršanos.

Vīrieši? Ne tik ļoti. Viņi rokas drīzāk turēs kabatās vai sakrustotas. Viens otram nezvanīs, ja tas nav nepieciešams. Un noteikti nesadosies rokās vai neapskausies. Vai tas nozīmē, ka viņiem savi draugi nerūp? Protams, nē. Patiesībā, ir vairāk līdzības nekā atšķirības, kad salīdzina abu dzimumus draudzības.

Psiholoģijā ir atklāts, ka sievietes mēdz “vairāk ieguldīt attiecību uzturēšanā – regulāri zvanīt draugiem un satikt tos daudz biežāk.” Vīriešu draudzības mēdz būt vairāk kā “darījums”, piemēram, apmainoties ar palīdzību, satikties, lai labi pavadītu laiku, un tad dotos katrs savu ceļu.

Tas nav pārsteidzoši, ka spēcīgas sievietes ir iekārojamas kompanjones. Sievietes pievelk viņu unikālās īpašības, un tas ir saprotami. Spēcīgas sievietes tipiski pievelk citas ar līdzīgām īpašībām.

Šeit ir pieci draugu veidi, kurus spēcīga sieviete augstu vērtē savā dzīvē.

1. Joku plēsējs

Mums visiem vajadzīgs tas viens draugs, kas var atturēt mūs no kļūšanas rupjiem. Dzīve kļūst nopietna – un dažreiz tas ir nepieciešams – bet nekādiem apstākļiem nevajadzētu atņemt mūsu iespēju uz laimīgu dzīvi. Mums ir nepieciešams kāds, kurš atgādina humora svarīgumu.

Joku plēsējs – draugs ar asprātīgu un dzīvespriecīgu dabu.

Mums visiem vajadzētu justies laimīgiem, ja mūsu sociālajā lokā ir joku plēsējs. Viņi jutīs, ka kāds ir sāpināts un izmisis un tieši īstajā brīdī sarūpēs joku, kas uzlabos noskaņojumu.

2. Cilvēks melu detektors

Daži cilvēki var sajust melus ar melu detektora precizitāti. Viņiem varbūt vienmēr nav 100% taisnība, bet diezgan tuvu tam. Papildus šai īpašajai prasmei, cilvēks melu detektors ir arī lielisks draugs.

Apvieno iekšējo spēku ar detektīva cienīgām deduktīvu slēdzienu pieņemšanas spējām, un tu iegūsi kādu, kurš uzstājīgi nostāsies pret klajiem meliem – pat ja šie meli ir paša izraisīti. Spēcīga sieviete norādīs uz draudzenes blefu mīlestības un līdzjūtības dēļ – neļaus sagudrot nejēdzīgus aizbildinājumus.