2017. gadā pasaulslavenā tenisa čempione Serēna Viljamsa un viņas vīrs Aleksis Ohanians kļuva par vecākiem meitiņai Aleksai Olimpijai Ohanianai. Žurnāla “Allure” jaunākajā numurā tenisa čempione dalījās atmiņās par laiku, kad bija pirmdzimtās gaidībās, un to, kā uztvērusi savu ķermeni īsi pēc dzemdībām. Turklāt, viņa atgādina, ka katras sievietes ķermenis ir skaists arī pēc dzemdībām.

“Man patika būt stāvoklī. Man patika it viss, kas ar mani notika. Es biju viena no tiem dīvainajiem cilvēkiem, kas izbaudīja visu grūtniecības periodu,” atzinusi 37 gadus vecā tenisa čempioni Serēna Viljamsa

Runājot par ķermeņa pieņemšanu pēc bērna nākšanas pasaulē, Serēna žurnālam atklāja: “Pēc tam, kad iznācu no slimnīcas, mans vēders vēl aizvien bija paliels, taču man šķita, ka tas ir forši. Man ir šāds ķermenis, jo pirms tam veselus 9 mēnešus zem sirds iznēsāju savu brīnišķīgo meitiņu.”

 

View this post on Instagram

 

Instinct

A post shared by Serena Williams (@serenawilliams) on


„Es jūtos harmonijā ar savu figūru,” norāda sportiste. „Aizvadītos astoņus mēnešus es smagi strādāju, lai to atgūtu pēc bērna piedzimšanas. Tas nebija viegli. Man vairs nav 21 gads. Es to visu paveicu lēnām un mērķtiecīgi.”

 

View this post on Instagram

 

4 months ago I could not walk to my mailbox… but I will keep going forward and I’ll get there. #StrongSure #WhatIsYourS

A post shared by Serena Williams (@serenawilliams) on


Neilgi pēc meitas nākšanas pasaulē, Serēnas ārsti konstatēja viņai nopietnas veselības problēmas, kuras izraisījusi tieši grūtniecība. Neskatoties uz to, ka pēc dzemdībām Serēna nebija spējīga pat tik daudz kā aiziet līdz pastkastītei, viņa pieņēma savu ķermeni, un jau 2018. gadā piedalījās Vimbldonas tenisa turnīrā.

„Man ir fotogrāfija, kurā esmu aptuveni divus gadus veca. Manas rokas ir dūšīgas. Ja paskatieties uz manu meitu, viņai ir ļoti līdzīga ķermeņa uzbūve,” norāda Viljamsa. „Kad es meitai stāstīšu, ka viņa ir skaista, es vēlos viņai iemācīt, ka skaistums nāk no iekšienes. Došana ir skaistums. Laipnība un vienkāršība ir vislielākais skaistums.”

Serēna Viljamsa vēlas mācīt Olimpijai ne tikai to, ka viņa ir skaista, bet arī dot apziņu, ka meita ir stipra.