Kokteilis
Stilo

Septiņas lietas, kas stilu uzreiz padarīs lētāku. Vai tev to vajag?0

Bagātīgi rotājumi


Katrai sievietei gribas izskatīties stilīgi un pievilcīgi ikvienā situācijā. Ja vien varam atļauties, uz apģērba rēķina parasti ietaupīt nemēģinām, bet aizmirstam, ka reizēm pat ļoti dārga lieta izskatās kā ķīniešu pagrīdes ceha izstrādājums? Kāpēc? Ieskaties septiņos piemēros, kas padara tēlu lētāku un pati izlem, kas kurai situācijai piemērotāks.

Rotājuma elementi, piemēram, spīdumiņi un izšuvumi, protams, ir stilīgi, bet jāzina mērs. Pat ļoti dārga lieta, kas kā nosēta ar spīguļiem, daudz zaudēs no elegances. Un attiecīgi – izskatīsies lētāka. Tāpēc labāk liec pie malas kleitas, blūzes, jakas ar pārmērīgu lētu spožumu klāstu, netērē tām naudu, jo tāpat drīz visu sapratīsi un tās nevalkāsi. Izņēmums ir tikai kādas darbavietas ģērbšanās stila pieprasītas lietas vai tādas, kas iederas noteiktā situācijā.

Apģērbi ar sīku apdruku


Sīki punktiņi vai tik tikko saskatāma ziedu apdruka var padarīt lētāku pat dizainera tērpu. Ja tev patīk punktiņi vai ziediņu raksts, labāk izvēlies apģērbus, kur apdruka ir lielāka. Lielas apdrukas vienmēr izskatās stilīgāk un dārgāk, tie padara vērtīgāku pat visai ekonomiskas lietas izskatu. Tikai jāatceras, ka lieli raksti piešķir papildu apjomu, tāpēc apaļīgām sievietēm no tiem labāk izvairīties vispār!

Brīva piegriezuma apģērbi


Brīvs piegriezums ir ļoti ērts, bet ne sevišķi skaists risinājums. Lietas, kas karājas uz auguma kā bezformīgs maiss, nevar izskatīties dārgi, neskatoties uz to reālo cenu. Rodas iespaids, ka tu esi mēģinājusi aizņemties krekliņu vai jaku no brāļa vai drauga, bet tādu izskatu grūti saukt par stilīgu. Tomēr nejauc ar “oversize” stilu – to joprojām varam saukt par aktuālu!

Krāsainas mežģīnes


Mežģīņu cienītājas zina, ka tās ir kaprīzs materiāls, kas var “skaisti” izcelt gan visus auguma trūkumus, gan šūšanas procesā pieļautās kļūdas. Dārgi izšūti tērpi prasa rūpīgu darbu un daudz ieguldījumu. Ja esi pamanījusi krāsainu mežģīņu tērpu, vispirms padomā, vai tajā neizskatīsies neveikli. Mežģīņu tērpus var valkāt, bet centies izvēlēties tikai kvalitatīvas mežģīnes, kas tevi nepadarīs par lētu ķīniešu pakaļdarinājumu pircēju!

Saīsināti tērpi


Protams, vasarā gribas pēc iespējas mazāk drēbju un vairāk gaisa, lai nekas neierobežotu kustības, bet tas vien vēl nav iemesls izvēlēties saīsinātus topus, žaketes vai jakas. Izskatīsies, ka apģērbs tev ir par mazu vai tu esi to aizņēmusies no jaunākās māsas. Pat stilīgākais tēls ar saīsinātām lietām izskatīsies lētāk, par to vērts atcerēties. Praktiski visi saīsinātie apģērbi prasa ārkārtīgi rūpīgu darbu pie tēla izstrādāšanas. Kādu modeli noteikti vari valkāt, tikai atceries, ka katram vecumam savas stilīgās lietas!

Apzeltītas pogas

Saistītie raksti


Apzeltītas pogas un tamlīdzīgi stila elementi piesaista daudz uzmanības un lietu vizuāli padara lētāku, neskatoties uz to, cik tā īstenībā izmaksājusi. Tāpat jāsaprot, ka ar dažiem audumiem šādi dekoratīvi elementi vispār nav apvienojami, padarot tēlu nevis stilīgu, bet gan komisku.

Džinsi ar uzrakstiem


Džinsi ar izšuvumiem šobrīd ir ļoti populāri, bet tos nevajag jaukt ar aprakstītiem džinsiem. Tādi “rotājumi” bojā džinsu izskatu, uzreiz padarot tos lētus un smieklīgus. Lai džinsi būtu stilīgi, rotājumu skaitam jābūt minimālam. Izšuvumi, kas aktuāli 2017. gadā – neskaitās

LA.lv