Kokteilis
Stilo

Sena ēģiptiešu recepte, lai skropstas un uzacis kļūtu apjomīgākas2

Foto: shutterstock.com

Vai tev ir pārāk izraustītas uzacis? Vai sapņo par apjomīgām un izteiksmīgām skropstām? Vai tavi mati jau nogurst no krāsošanas un dažādiem kopšanas līdzekļiem?

Tev nav vajadzīga skropstu pieaudzēšana vai matu un uzacu pārstādīšana, jo mēs varam palīdzēt atrisināt visas problēmas dabiskā ceļā. Viss, kas tev vajadzīgs, ir ricīneļļa. Tā ir viegli pieejama, nemaksā dārgi un, pats svarīgākais – patiešām palīdz.

Runājot par matu, skropstu un uzacu kopšanu, ricīneļļa ir īsts šķidrais zelts. Ēģiptiešu sievietes to izmantojušas gadsimtiem ilgi.

Ricīneļļa piešķir matiem veselīgu izskatu un uzlabo matu struktūru, turklāt tā veicina arī augšanu.

Kāpēc ricīna eļļa ir tik īpaša?

Ricīneļļas sastāvā ir retas taukskābes, kas uzveic baktērijas, mazina iekaisumu, kā arī mitrina matus un ādu.

Bieža krāsošana un pārāk daudz ķīmisku matu kopšanas līdzekļu var ievērojami kaitēt matu izskatam un veselībai. Lietojot ricīna eļļu katru dienu, varēsi atjaunot bojātos matus, jo tās sastāvā ir omega-3 taukskābes, kas ir barojošas un neļauj matiem kļūt sausiem. Lietojot ricīna eļļu, mati kļūs maigi un mirdzoši.

Kvalitatīva eļļa ir zeltaini dzeltenā krāsā, un tai ir augu aromāts, kas pēc uzklāšanas vairs nav jūtams.

Kā lietot ricīneļļu?

Uzacis un skropstas

Vispirms rūpīgi notīri seju un acis. Iemērc vates kociņu eļļā, un uzklāj to uz uzacīm un skropstām.

Pēc 2 – 3 mēnešiem tavas uzacis un skropstas būs biezākas un tumšākas.

Mati

Pirms eļļas uzklāšanas samitrini matus. Tā ir ļoti bieza un to ieteicams uzklāt nelielā daudzumā. Uzlej nedaudz eļļas uz plaukstas un uzklāj to tieši uz matu saknēm un galiem.

Saistītie raksti

Pēc tam nosedz matus ar dušas cepuri un siltu dvieli un atstāj uz 2 stundām. Pēc tam rūpīgi izmazgā matus un uzreiz pamanīsi uzlabojumus.

Avots: www.womendailymagazine.com

LA.lv