Skaistumkopšanā ir zināmas universālas sejas masku receptes, kuras ir efektīvas pret paplašinātām portām, nogurušu sejas ādu un pirmajām novecošanās pazīmēm. Turklāt tu tās vari pagatavot pati, neizejot no mājas. Piedāvājam “veclaicīgus” trendus, kas neiziet no skaistumkopšanas modes:

Biezpiena maska

Šāda maska palīdz atjaunot sejas ādas elastību, arī to mitrina, atsvaidzina sejas ādu un palīdz cīntiies ar iekaisumiem. Samaisi vienu tējkaroti medus ar divām tējkarotēm biezpiena, iegūto masu liec uz sejas, paturi 15-20 minūtes, pēc tam nomazgā seju ar siltu ūdeni.

Banānu maska

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Banānu maska ir lielisks veids, kā samazināt grumbiņas, arī mitrināt ādu, bet vienlaikus likvidējot taukainu spīdumu un samazinot paplašinātas poras. Šai maskai pagatavošanas recepte ir pavisam vienkārša – saspaidi nogatavojušos banānu ar dakšiņu un iegūto masu uzklāj uz sejas, paturi 20 minūtes un nomazgā seju ar siltu ūdeni.

Olu maska

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Sakul olas dzeltenumu kopā ar ēdamkaroti sviesta. Uzliec iegūto masu uz sejas un noturi 30 minūtes, pēc tam nomazgā ar siltu ūdeni un uzzied barojošu krēmu.

Ābolu maska

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Ābolu maska palīdz sašaurināt paplašinātas poras, mīkstina un baro ādu. Nomizo gatavu ābolu, sarīvē to uz smalkas rīves, pievieno nedaudz olīveļļas vai krējuma, un iegūto masu liec uz sejas. Paturi 20 līdz 30 minūtes un nomazgā siltā ūdenī.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem