Kokteilis
Stilo

Satriecošs stilistu triks: kā uzzināt, vai jums piestāvēs īss matu griezums0

Foto: REUTERS (LETA)

Katrai modernai sievietei vismaz reizi pusgadā ir vēlēšanās mainīt frizūru. Palūkojiet, cik burvīgi reizēm to dara Holivudas zvaigznes un, protams, ka tas iedrošina pārmaiņas veikt arī pašām! Tomēr, kā uzzināt, vai, piemēram, tāds matu sakārtojums kā aktrisei Skārletai Johansinei tev piestāvēs? Bet varbūt neriskēt? Mēs jums atklāsim mazu triku, kā jūs to varat noteikt pati, izmantojot lineālu!

“5,5 centimetru noteikumu” savulaik izgudroja viens no pasaules slavenākajiem stilistiem Džons Frīda (John Frieda), kuram pieder arī tāda paša nosaukuma kosmētikas zīmols. Lūk, ko par to saka viens no zināmākajiem un pieprasītākajiem slavenību stilistiem Žils Robinsons: “Džons ilgi pētīja sejas un saprata, ka zoda leņķis attiecībā pret seju nosaka, vai cilvēkam piestāvēs īss matu griezums vai tomēr viņam labāk izvairīties no šāda veida frizūrām.”

Foto: AFP (LETA)

Kā norāda eksperti, šī metode ir gana vienkārša, precīza un uzticama, turklāt to var izmantot pie jebkuras sejas tipa.

Tātad, kā uzzināt, vai tev piestāvēs īss griezums? Lai to noteiktu, jāpaņem zīmulis vai pildspalva un jānovieto zem zoda, turot to horizontāli, japaņem lineāls un jānovieto tas zem auss ļipiņas, vertikāli. Izmēriet attālumu no auss ļipiņas līdz pildspalvai/ zīmulim: ja cipars ir mazāks par 5,5 centimetriem, tad īss griezums tev piestāvēs, bet ja vairāk – nesteidzies ar šādām kardinālām pārmaiņām, palūko, vai tev neiepatīkas kāds garāku matu moderns griezums.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv