Izdevums The Daily Mail ziņo, ka princis Harijs un Megana Mārkla kļuvuši par labradora saimniekiem. Šķiet, ka šī jaukā ziņa daudziem varētu šķist pat aizraujošāka par kārtējo Meganas dārgo tērpu.


Karaļnama preses pārstāvis apstiprinājis, ka princis Harijs un Megana ir kļuvuši par suņa saimnieku, kam devuši vārdu “Oz”. Ne Harijs, ne Megana paši nesniedz sīkāku informāciju, kāpēc izvēlējušies šādu vārdu.


Suns Ozs labradora šķirnes suns melnā krāsā, taču līdz šim brīdim nav zināms dzīvnieka vecums. Publiski šobrīd arī nav pieejamas kādas fotogrāfijas, kurās būtu redzams melnais labradors, bet ir zināms, ka suns jau dzīvo karaliskajā ģimenē kopā ar Meganas bīglu, kuru, pārceļoties uz Angliju, viņa atveda no Kanādas.

🐶❤👸

A post shared by Meghan Markle (@markle_megan) on

Pirms Megana kļuva par britu karaliskās ģimenes pārstāvi un pārstāja aktīvi izmantot sociālos medijus, viņa regulāri publicēja savu suņu fotogrāfijas. Līdzās viņas bīglam, Megana rūpējās arī par kādu izglābtu suni vārdā Bogarts, kamēr vēl dzīvoja Toronto. Diemžēl Bogarta vecums esot bijis par cienījams, lai arī viņš varētu pārcelties uz Lielbritāniju.