Jau šonedēļ, 9. novembrī, Roberts Books grāmatu veikalā, Rīgā – Dzirnavu ielā 51, plkst. 18:00 būs iespēja satikt Daddy Was A Milkman. Mūziķis pirms gaidāmā 22. novembra koncerta Arēnā Rīga aicina uz sava jaunā albuma “Intimate Us” prezentāciju.

Daddy Was A Milkman kļuva par sensāciju, kolīdz parādījās uz skatuves. 2017. gadā, lielākajā mūzikas balvu pasniegšanā Lietuvā – M.A.M.A, Daddy Was a Milkman saņēma divas nozīmīgas balvas. Viena no tām bija “Artist of the Year” un “Best Electronic Act of 2017”, ierindojot mākslinieku kā vienu no nedaudzajiem, kas iekarojis atpazīstamību ne tikai Lietuvā, bet arī ārpus tās.

Par gaidāmo koncertu Arēnā Rīga stāsta Daddy Was A Milkman:

“Mēs cītīgi strādājam pie tā, lai šis koncerts būtu ne tikai mūsu labākais sniegums Latvijā, bet arī grandiozākais šovs kādu Lietuviešu mūziķi jebkad būs atveduši uz Latviju. Man ir liels prieks uzstāties Rīgā! Tā ir īpaša privilēģija, tāpēc esmu patīkami satraukts – kā bērns, kas gaida Ziemassvētku rītu.

Koncertā prezentēsim savu jaunāko albumu, kura skanējumu burvīgi papildinās gan gaismu, gan arī skatuves vizuālie elementi. Paredzam, ka viss noritēs tikpat gludi kā Kauņas Arēnā, kur pirms dažām nedēļām izmēģinājām jauno noformējumu septiņiem tūkstošiem klausītāju.

Mūsu jaunākajā albumā “Intimate Us” saglabājas tā galvenā tematika – intimitāte. Tā vijas cauri katrai dziesmai, kurai, tieši tāpat kā pirmajā albumā “Daydreaming”, katrai ir savs stāsts. Koncerts Arēnā Rīga būs burvīgs vakars – tas ir solījums no mums!”

Jāatzīmē, ka līdz šim Daddy Was A Milkman koncerti Latvijā ir bijuši atzinīgi novērtēti un pilnībā izpārdoti.