Kokteilis
Dzīvo

Saskanīgais Sauliešu pāris pārdzīvo attiecību krīzi: pirms desmitās kāzu jubilejas abi pārtraukuši kopdzīvi0

Foto – ekrānuzņēmums/Facebook.om

Kā vēsta žurnāls “Kas Jauns”, pēc aptuveni divu gadu kopā būšanas hokejists Kaspars Saulietis (31) ar kādreizējo skaistumkonkursa “Mis Rīga 2003” uzvarētāju Katrīni Saulieti (33) gredzenus mija 2008. gada 20. jūnijā. Attiecības sākušas šķobīties jau aptuveni pirms trīs gadiem. “Kad bērni paaugās, man radās nepieciešamība pēc pašrealizācijas, savu spēju un varēšanas apliecinājuma. Un tas sakrita ar laiku, kad Kaspara karjerā bija nestabils posms. Tas bija vienlaikus, un jūtami mainījās enerģiju līmenis attiecībās. Kad Kaspars palika bez darba, nonācām pretējās pozīcijās – es sāku aktīvi darboties, pelnīt, savukārt vīrs bija ne tik nodarbināts ar savu lietu risināšanu, bet arī nomākts, noslēdzās sevī.”

Aptuveni pirms mēneša Kaspars atstājis abu kopējo mājvietu Teikā un pārcēlies uz citu dzīvesvietu. Par esošo situāciju ģimenē Kaspars atsakās runāt, savukārt viņa sieva Katrīne atzīst, ka pagaidām abi no sirds vēl neesot izrunājušies un arī šķiršanās papīri vēl neesot iesniegti, jo devuši viens otram laiku, lai saprastu – vai mēģināt attiecības glābt vai iet katram savu ceļu.

Abu ģimenē aug meitas Kerija un Kortnija un Katrīne atzīst, ka šobrīd ar vīru dara visu, lai viņu problēmas attiecībās meitenes neskartu. “Tā kā vīrs ilgu laiku hokejs spēlēja ārpus Latvijas, meitenēm tas, ka tēta nav mājās, nav nekas jauns un negaidīts. Meitas jūt, ka vecāki tagad katrs atsevišķi ir priecīgāki, nevis nemitīgu bubina viens uz otr, ka kaut kaut kas nepatīk.”

LA.lv