Kokteilis
Apbrīno

Šarmantā aktrise Dārta Daneviča sabiedrībai atklāj savu ikdienas ritmu0

Foto: LETA

Dailes teātra aktrise Dārta Daneviča (30), šķiet, pēdējā laikā par darba trūkumu nevar sūdzēties – ir lomas teātrī un televīzijas seriālos, fotosesijas un daudz kas cits. Turklāt aktrise savā sociālajā tīklā Instagram padalījusies ar fotogrāfiju, kurā atklāj, ka brīvdienu viņai teju vispār nav un katru rītu viņa ceļas pulksten 7.45.

Dārta vērš savu sekotāju uzmanību uz to, kas un cik daudz ir norma, ja dzīvē vēlamies paveikt ko jēdzīgu un darīt to kvalitatīvi. Vēl jo vairāk, cik daudz ir par daudz. Tāpat viņa norāda, ka vissvarīgākais ir atstāt iespaidu tikai un vienīgi pašam un sevi.

Dārta saviem 32 700 Instagram faniem atklāj, ka viņas “grafiks” ir 6 darba dienas nedēļā vienmēr un 7 darba dienas reizi pa reizei. “Ar mošanos 7.45, suņu staidzināšanu, rīta kafiju, darbu no 10-14, pusdienu pauzi, došanos uz mežu/parku ar puišiem, ikdienas pienākumu veikšanu un atgriešanos darbā no 17.30- 22+. Vakara vanna un/vai našķošanās un/vai seriāls līdz pusnaktij un tad cerība uz labu miegu līdz 7.45….”

View this post on Instagram

Kāds ir tavs ikdienas rāmis? Grafiks. Kas ir nemaināmie lielumi, kurus laiks iemīļot, un kuras detaļas mēs pietiekami nenovērtējam? – Mans "grafiks" ir 6 DARBA dienas nedēļā vienmēr un 7 darba dienas reizi pa reizei. Ar mošanos 7.45, suņu staidzināšanu, rīta kafiju, darbu no 10-14, pusdienu pauzi, došanos uz mežu/parku ar puišiem, ikdienas pienākumu veikšanu un atgriešanos darbā no 17.30- 22+. Vakara vanna un/vai našķošanās un/vai seriāls līdz pusnaktij un tad cerība uz labu miegu līdz 7.45…. Tam pa vidu mistiskā veidā vēl iekļaujas attiecības, studijas, sesijas, kursa darbi, rūpes par veselību, grāmatu lasīšana un citi vēlamie prieki. Kas un cik daudz ir norma, ja vēlamies paveikt (un IEMĀCĪTIES DARĪT) ko jēdzīgu un darīt to kvalitatīvi un cik daudz ir "par daudz"? Ar ko (ne) salīdzināt? Atstāt iespaidu tikai pašam uz (vakardienas) sevi. Ph.cr. @aigaredmane ✨ #schedule #ikdiena #portrait #bw #dartadanevica #actresslife #everydaystruggle #eyesontheprize #impressnoone

A post shared by Darta Danevica (@darta_avant) on


Viņa vēl piebilst, ka tam pa vidu mistiskā veidā vēl iekļaujas attiecības, studijas, sesijas, kursa darbi, rūpes par veselību, grāmatu lasīšana un citi vēlamie prieki. Turklāt kādam no komentētājiem striktā formā atklājusi, ka šobrīd studē tiesību zinātni Latvijas Universitātes Juridiskajā fakultātē.

Portāls kokteilis.lv jau informējis, ka savā Instagram kontā Dārta Daneviča sevi pozicionē kā “liktenīgo sievieti” un pulcē lielu skaitu padsmitnieku, kuri sajūsminās par jaunās sievietes daili un viņas attiecībām ar kolēģi aktieri Niklāvu Kurpnieku. Turklāt Dārta ik pa laikam saviem faniem atļaujas demonstrēt savu, viņasprāt, pārākumu.

LA.lv