Kokteilis
Dzīvo

Sargā sevi pats un Dieviņš tevi sargās: TOP 3 zodiaka zīmju pārstāvji, kam nepieciešama aizsardzība0

Foto: Pexels

Šiem cilvēkiem biežāk uzglūn nepatikšanas salīdzinājumā ar citiem. Tās ir dažādas – vieni nepatikšanās iekuļas paši, bet citi ir tik pašpārliecināti un veiksmīgi, ka viņus mēdz noskaust. Nelaimes uzglūn teju vai ik uz soļa. Ezotēriķi šādiem cilvēkiem iesaka valkāt vai nēsāt līdzi talismanus, kas viņus pasargās.

Astroloģiski tiek uzskatīts, ka šajā riska grupā ir tie cilvēki, kas dzimuši šajās 3 zodiaka zīmēs:

Auns

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji gluži kā magnēti piesaista nepatikšanas. Tieši Auni ir tie, kas atrodas pirmajās rindās tad, kad Visums izdala “ķibeles” un “nelaimes gadījumus”. Auni mēdz nokļūt visneiedomājamākajās situācijās uz līdzenas vietas. Tāpēc viņiem pašiem sevi ir jāsargā daudz vairāk, kā to dara citi.

Jaunava

Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem piemīt salīdzinoši vāja un trausla enerģētika, un cilvēkiem, kas attiecībā pret viņiem ir ļauni, ir ļoti viegli Jaunavas ietekmēt. Tāpēc šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem ir jānodrošina sevi ar dažādiem amuletiem un aizsargiem, kas palīdzēs nodrošināties pret ļaunumu. Īpaši ieteicamas Jaunavām ir dažādas ģimenes relikvijas – tās dāvās visspēcīgāko aizsardzību.

Ūdensvīrs

Šī, visticamāk, ir vismāņticīgākā zodiaka zīme. Tajā pat laikā, šie ir ļoti pašpārliecināti un veiksmīgi cilvēki, kā rezultātā – viņus bieži apskauž un viņiem bieži vien (pat pašiem nenojaušot) ir nelabvēļi. Lai nodrošinātos no nepatikšanās, šiem cilvēkiem līdzi būtu jānēsā savs talismans – absolūti vienalga, kas tas ir – pats galvenais, lai šim spēkam tic pats nēsātājs.

Saistītie raksti
LA.lv