Kokteilis
Stilo

Sapņo kļūt par modeli? Noskaties supermodeles Gintas Lapiņas jauno filmu0


Ginta Lapiņa. Kadrs no filmas.
Ginta Lapiņa. Kadrs no filmas.
Ginta Lapiņa. Kadrs no filmas.

Iznākusi dokumentālā filma “Unlikely Models Camp”, kas stāsta par pasaulslavenās latviešu supermodeles Gintas Lapiņas organizēto nometni jaunām meitenēm, kuras sapņo kļūt par modelēm. Filmas galvenā varone un nometnes organizatore to izveidojusi, kā platformu, kur dalīties ar savām zināšanām un pieredzi modes biznesā, stāsta filmas režisors Roberts Vīksne.

Pērnajā vasarā notikušajā nometnē, kas norisinājās gleznainajā Igates pilī, kopā piedalījās vairāk nekā 20 latviešu meitenes no visas Latvijas, vecuma grupā no 13 līdz 21 gada vecumam. Supermodelei Gintai Lapiņai, kura ikdienā dzīvo ASV, šī ideja radās jau 2016. gadā.

“Tas ir mans došanas laiks atpakaļ,” filmā ar savām izjūtām dalās Ginta Lapiņa. Sešu dienu laikā, kas tika pavadītas nemitīgā modes darba nianšu izzināšanā, Ginta Lapiņa atzina, ka

“pēdējā vakarā runājoties pie ugunskura, un dzirdot to, kā meitenes ir mainījušas, iemīlējušas sevi no jauna… Tas ir neaprakstāmi!”

Nometnes formāts ļāva meitenēm katru dienu iejusties citādākos tēlos, uz savas ādas izmēģinot dažādus grima un frizūru meistardarbus, velkot mugurā pazīstamu dizaineru drēbes un iemūžinot tās fotogrāfijās ar Latvijas talantīgākajiem modes fotogrāfiem. Tā, piemēram, meitenēm bija iespēja fotografēties latviešu dizaineres Daces Bahmanes-Krieviņas (Dace Bahmann) tērpos, bet nometnes noslēdzošajā dienā meitenes vilka tērpus no “Amoralle”.

Nometnē ar motivācijas runām piedalījās Latvijā labi pazīstamas personības, kā, piemēram, TV dīva Dagmāra Legante, “Ghetto Games” kustības izveidotājs Raimonds Elbakjans, modes blogere Agnija Grigule un citi. Tāpat ar runu uzstājās Gintas draudzene, supermodele no Krievijas – Valentīna Zeļajeva.

Filmas režisors ir Roberts Vīksne, kurš stāsta, ka “kopā nometnes laikā tika nofilmēts 39 stundu garš materiāls, tāpēc liels izaicinājums bija šīs filmas montāža, jo bija grūti filmā neiekļaut daudz labu ainu.”

Arī šogad, 2018. gadā, Ginta ir apņēmības pilna jūlija vidū šādu nometni rīkot atkal.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: “Very Cool People” kopā ar Kristīni Prauliņu izdod jaunu singlu
23 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Lūznavas muižā jau šonedēļ notiks mākslas un garšu festivāls “Mākslas pikniks”
23 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Krāšņais festivāls “Jubilāru salidojums”: jau šīs nedēļas nogalē Limbažos
23 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Ministri eksperimentēs? Valdība dosies mēnesi ilgā atvaļinājumā
2 stundas
RN
Rita Našeniece
Latvijā
Rita Našeniece: Vēl tikai nemirstīgais Ameriks rēgojas gaiteņos kā zīme, ka interese nav zudusi…
45 minūtes
LE
LETA/LA.LV
Latvijā
LU gatava tiesāties, ja valdība neapstiprinās Muižnieku rektora amatā
8 minūtes
LA
LA.LV
Sports
Rīgas “Dinamo” puiši Liepājā sāk gatavoties 12.KHL sezonai
2 stundas
LE
LETA
Dabā
Šovakar Latvijā būs vērojams daļējs Mēness aptumsums
1 stunda