Kokteilis
Dzīvo

Sāpes, dusmas vai spekulēšana: 4 zodiaka zīmju pārstāvji, kas bieži raud0

Foto: pexels.com

Visi šie cilvēki pēc dabas ir emocionāli un bieži vien dažādas problēmas savā dzīvē uztver pārāk personiski, un tas viņus sāpina.  Asaras viņiem palīdz atbrīvoties no aizvainojuma un dusmām. Taču daži ar asaru palīdzību arī spekulē un izpelnās to, ko vēlas.

Vēzis: izraud dusmas un sāpes

Šī ir tā zodiaka zīme, kas atgrūdīs katru neveiksmi un nelaimi, cik vien ir viņa spēkos. Asaras bez iemesla – tas nav par viņiem. Ja Vēzis raud, tam ir iemesls. Vēži ļoti sāpīgi pārdzīvo nodevību, melus un negodīgu attieksme pret sevi un sev mīļiem cilvēkiem.
Šos cilvēkus aizvainot var viegli, turklāt aizvainojumu viņi atceras ilgi. Brīžos, kad viņi raud, nevajag viņus mierināt, ir jāļauj viņiem izraudāt gan dusmas, gan aizvainojumu, gan sāpes. Pēc tam viņiem kļūs labāk.

Dvīņi: raudātāji – spekulanti

Šie cilvēki, savukārt, daudz ko patur sevī, bieži ir nepieejami un neizrāda savas emocijas. Taču iestājas brīdis, kad Dvīņiem no tā visa ir jātiek vaļā un raudāšana ir brīnišķīgs veids, kā to izdarīt. Tas mēdz notikt salīdzinoši bieži, it īpaši tad, ja skar attiecību jautājumus. Ar asarām Dvīņi gan mēdz arī spekulēt: tādā veidā viņi saņem no cilvēkiem ne tikai žēlumu, bet arī piepilda savas vēlmes. Nav jāpievērš uzmanība tām asarām, kas saucas “patiesībā tās ir Dvīņu kaprīzes”.

Zivis: vientuļais raudātājs

Saistītie raksti

Ja Zivīm ir vientuļi, bēdīgi, tad Zivis var raudāt teju vai nemitīgi. Šie cilvēki ir ārkārtīgi atvērti pret apkārtējo pasauli un katru rīcību, katru teikumu, ko kāds pateicis viņu adresātā, viņi uztver ļoti personīgi, tāpēc bieži tas viņus apbēdina. Interesanti, ka šīs zodiaka zīmes pārstāvji raud tikai vientulībā un nekad savas asaras nerāda citiem. Viņi var raudāt, piemēram, filmas laikā, bet asaras sāpju vai pāridarījuma dēļ kāds cits nekad neredzēs.

Mežāzis: nekontrolējama raudāšana

Šiem cilvēkiem patīk paraudāt par tēmu, cik pasaulē viss ir negodīgi un viss norit ne tā kā tam vajadzētu būt. Asaras viņu acīs var redzēt salīdzinoši bieži, turklāt uz līdzenas vietas. Starp citu, Mežāži – vīrieši arīdzan mēdz aizrauties ar šo nodarbi laiku pa laikam. Tas ir kā nekontrolējamu emociju vulkāns. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji neizrāda aizvainojumu un nepatikšanas, toties negaidīti var sākt raudāt.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Nedēļas nogalē “Engure Cafe” pagalmā bezmaksas koncertā uzstāsies “The Sound Poets” un “Laika Suns”
19 stundas
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Katrīne Sauliete: “Brīži, kad sēžu noraudājusies vai rāju bērnus, – tas paliek ārpus mana profila. Sociālajā vidē vajag laimīgus cilvēkus”
Intervija 20 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
VIDEO: īsais kurss Itālijas kino vēsturē
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Cīņa par latviskiem bērnudārziem Rīgā vairs nav bezcerīga?
41 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Negaisā Polijas un Slovākijas Tatros dzīvību zaudējuši pieci cilvēki
10 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Zināms, cik no 47 glābējsilītes bērniem atgriezušies savās bioloģiskajās ģimenēs
11 minūtes
LE
LETA
Dabā
Diena gaidāma silta un vējaina
32 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Prezidenta padomnieku biroja vadītājai Kucinai noteikta 3968 eiro mēnešalga
15 minūtes