Kokteilis
Apbrīno

Santa Kristiāna Bernāla atgūstas slimnīcā: bijušais vīrs Oļegs Fiļs esot viņu vajājis0


Bijušais politiķis Andris Šķēle (no kreisās), bankas “ABLV Bank” vadītājs Oļegs Fiļs un viņa dzīvesbiedre Santa Kristiāna Zāmuele izstādes atklāšanā.
Bijušais politiķis Andris Šķēle (no kreisās), bankas “ABLV Bank” vadītājs Oļegs Fiļs un viņa dzīvesbiedre Santa Kristiāna Zāmuele izstādes atklāšanā.
Foto: LETA

Vīnzine un uzņēmēja Santa Kristiāna Bernāla (agrāk – Zāmuele – red.) februāra izskaņā atzīmēja savu 42. dzimšanas dienu. Diemžēl šogad svinības izpalikušas, jo 22. februārī, tieši savā dzimšanas dienā, Santa esot nokļuvusi slimnīcā.

Savā dzimšanas dienā viņa publiskoja fotogrāfiju savā Instagram kontā, sekotājiem atklājot, ka šobrīd atgūst spēkus un atrodas slimnīcā Kalifornijā (ASV). Viņa norāda uz to, ka joprojām atgūstas pēc pērn piedzīvotajām likstām, šķiroties no bijušā vīra, eksbaņķiera un miljonāra Oļega Fiļa.

“Pagājušais gads bija grūts. Ja man līdzās nebūtu bijis Deivids, es šaubos, vai būtu izdzīvojusi. Jūtos spēcīgāka un mīlētāka nekā jebkad agrāk. Diemžēl manam ķermenim ir nepieciešams vairāk laika, lai atkoptos,” savā Instagram kontā raksta Santa, kura pagājušajā vasarā, vien dažus mēnešus pēc šķiršanās no miljonāra Oļega Fiļa, Kalifornijā apprecējās ar amerikāni Deividu Bernālu.

Žurnālam Privātā Dzīve viņa arī atklājusi, ka viņas veselību negatīvi ietekmējušas nebeidzamās vajāšanas, nepamatotas tiesvedības un apsūdzības no bijušā vīra Oļega puses.

 

View this post on Instagram

 

It’s all about that one face you look for in a room full of people ❤️

A post shared by Santa Bernahl (@santabernahl) on

 

View this post on Instagram

 

❤️

A post shared by Santa Bernahl (@santabernahl) on

Pērn, kad tika šķirta Santas un Oļega pusotru gadu ilgā laulība, tā izvērtās plašā skandālā, kas tika apspriests arī publiskajā telpā. Tika publiskotas ne vien ikdienišķas dzīves likstas, bet arī nesaskaņas biznesa darījumos. Turklāt Oļegs uzskatīja, ka kopdzīves laikā Santa bijusi viņam neuzticīga un izmantojusi viņa materiālo stāvokli personīgu mērķu labumam.

Šobrīd eksbaņķiera Fiļa mīļotās sievietes statusu jau kādu laiku izbauda Kristīne Jelinska, kura pērn dāvanā no Oļega saņēma baltu Porsche automašīnu, kā arī gadumijā mīļotajai viņš uzdāvināja Bengālijas šķirnes kaķi.

 

LA.lv